[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

ابراز خوشحالی تنیسورهای ترک از حضور در شیراز، روزنامه شیراز نوین

مراسم اختتامیه تور جهانی تنیس شیراز با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد. در حاشیه آیین اهداء کاپ‌های قهرمانی به نفرات برتر، نایب قهرمان پسران رقابت‌های بین‌المللی تنیس گرید چهار گفت: حریفم در فینال بازیکن خیلی خوب و مسلطی بود و من نتوانستم بازی خودم را ارائه دهم.کسری رحمانی در گفت و گو با خبرنگار ورزش پارس، با بیان اینکه به حریف ترک خود بابت قهرمانی تبریک می‌گویم، ابراز داشت: از فدراسیون بابت برگزاری سطح چهار این مسابقات تشکر می‌کنم و بازیکنان در این سطح می‌توانستند از این هم بالاتر باشند.
وی افزود: روز سه‌شنبه در مسابقاتی که در سطح پنج به میزبانی ارومیه برگزار می‌شود شرکت می‌کنم و در این رقابت‌ها بازیکنان خارجی کمتری حضور دارند.
نایب قهرمان دختران در بخش انفرادی رقابت‌های بین‌المللی تنیس، با بیان اینکه برای اولین بار است به ایران آمده، ابراز داشت: برای اولین بار خارج از ترکیه به مسابقات رفته است و توانسته به فینال برسد و خوشحال است که تا فینال پیش رفته است.
دیدناز پولات با بیان اینکه فضای این رقابت‌ها خوب است، اظهار داشت: در فینال بازی خیلی سختی را داشته و بازیکن خوبی در مقابلش بوده که خطاهای کمتری داشته و باعث شده به قهرمانی برسد.
وی با بیان اینکه از مربی و خانواده‌ام که من را حمایت کردند تشکر می‌کنم، افزود: این مسابقات شروع خیلی خوبی برای من بود و خوشحالم که شرکت کردم. قهرمان انفرادی پسران نیز از حضورش در این مسابقات ابراز خوشحالی کرد و گفت: در ترکیه مدل برگزاری مسابقات و اختتامیه بدین شکل نیست و برای دریافت جایزه هیجان زده هستم. باران سویلر با اشاره به اینکه شناخت زیادی از بازیکنان ایرانی نداشت، بیان کرد: در فینال نسبت به نیمه نهایی بازی سختی را داشت و مهم‌ترین بازیکن ایرانی را شکست داده است. وی که پیش از این در تورنمنت‌های زیادی شرکت کرده، درباره برنامه‌های پیش روی خود اظهار داشت: مسابقه خیلی سختی هفته آینده در کشور خود برای انتخابی تیم ملی دارم و این رقابت‌ها باعث شد آماده‌تر و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشم. این تنیسور ترک در پایان از مربی خود که در این مسابقات حضور نداشت و از کسانی که در این راه حمایتش کرده بودند تشکر کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی