[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

قاتل سه مرد لارستانی دستگیر شد ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی «لارستان»، عامل قتل سه مرد 23، 29 و 31ساله دستگیر و روانه زندان شد. 
سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: 30 اردیبهشت سال گذشته در یکی از روستاهای لارستان فردی با اسلحه جنگی کلاش 3 نفر را به قتل رسانده و سریعاً از محل وقوع جرم متواری می‌شود. 
وی افزود: در بررسی کارآگاهان پلیس آگاهی لارستان هویت قاتل مشخص شد و برابر اظهارات اهالی محل، وی با افراد متوفی نسبت خانوادگی نزدیک دارد و به دلیل اختلافات قبلی اقدام به چنین کاری کرده است.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت، عنوان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی لارستان در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که قاتل به استان هرمزگان متواری شده است.
سردار حبیبی عنوان داشت: مأموران انتظامی پس از چند ماه کار اطلاعاتی مخفیگاه قاتل در کوه‌های اطراف شهرستان «حاجی‌آباد» از توابع هرمزگان را شناسایی کردند و پس از اخذ نیابت قضائی به آن مکان اعزام شدند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه قاتل قبل از حضور مأموران از بندرعباس به استان کرمان نقل مکان کرده بود، خاطرنشان کرد: کارآگاهان موفق شدند در این خصوص 2 نفر را که از قاتل حمایت کرده و در فرار و مخفی کردن وی نقش اساسی داشتند، دستگیر کنند و به لارستان انتقال دهند. وی با اشاره به اینکه با پیگیری مجدانه پلیس قاتل که متوجه دستگیری هر دو دوست خود که آذوقه و مکان استراحت برای وی مهیا می‌کردند، شده بود، از کرمان به فارس رفته و خود را تسلیم پلیس کرد.
سردار حبیبی با بیان اینکه قاتل 37ساله در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی اعلام کرد، گفت: در این خصوص یک قبضه اسلحه جنگی کلاش نیز کشف شد.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه با خویشتن داری، صبر و حوصله در اتفاقات روزمره زندگی و با آموزش‌های صحیح خانواده و کنترل هیجانات می‌توان جلوی بسیاری از حوادث و جرائم جبران ناپذیر را گرفت، افزود: نیروی انتظامی با قاطعیت با بر هم زنندگان نظم و امنیت برخورد می‌کند و از عموم شهروندان درخواست می‌شود هرگونه موارد مشکوک را به سامانه فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی