[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

صدور ۴۲ موافقت اصولی برای پروژه‌های گردشگری استان فارس، روزنامه شیراز نوین

سرپرست اداره کل میراث‌ فرهنگی فارس از صدور ۴۲ موافقت اصولی برای پروژه‌های گردشگری فارس در ۲ماهه نخست سال جاری برای ایجاد طرح‌های گردشگری در استان خبر داد.
به گزارش مهر، جمشید معینی ظهر دیروز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به صدور ۴۲ موافقت اصولی در شهرستان‌های مختلف استان فارس افزود: این پروژه‌ها شامل سفره‌خانه سنتی، هتل‌آپارتمان، مجتمع خدمات رفاهی تفریحی، مجتمع اقامتی، پذیرایی و تفریحی است که پس از بررسی در کمیته فنی سرمایه‌گذاری صادر شده و در حال طی مراحل قانونی از دستگاه‌های ذی‌ربط هستند. او افزود: این پروژه‌ها در شهرستان‌های سپیدان، پاسارگاد، خنج، داراب، شیراز، فراشبند، فیروزآباد، گراش، لار، مرودشت، مهر و ممسنی هستند.
معینی بیان کرد: در جلسات کمیته فنی سرمایه‌گذاری درخواست‌ها مورد ارزیابی قرار گرفته و درصورتی‌که مغایرتی با قوانین نداشته باشند، همکاری لازم در کوتاه‌ترین زمان برای صدور مجوزها صورت می‌گیرد.
سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی فارس عنوان کرد: همچنین طی این مدت‌زمان، سه مجوز ایجاد مجتمع گردشگری با مجموع سرمایه‌گذاری بیش از ۳۶هزار میلیون ریال و اشتغال‌زایی ۵۱ نفر صادر شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی