[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

صعود کوهنوردان مخابرات منطقه فارس به قله برم فیروز، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، گروه کوهنوردی مخابرات منطقه فارس به قله 3720 متری برم فیروز صعود کردند. 
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه فارس، روز دوشنبه مورخ  03/03/1400 گروه کوهنوردی مخابرات منطقه فارس همزمان با سایر مناطق مخابراتی و طبق دستورالعمل شرکت مخابرات ایران در برنامه صعود مقاومت شرکت نموده و به مناسبت بزرگداشت «شهدای عملیات بیت المقدس» و گرامیداشت شهید مخابراتی استان «پولاد صفری» در سالروز آزادسازی خرمشهر به قله برم فیروز صعود کردند. مهندس ایزدی، مدیر منطقه، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن روز تاریخی «مقاومت، ایثار و پیروزی» و آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: روز سوم خردادماه برای ایرانیان روزی سرشار از غرور است و وظیفه ما زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های جمهوری اسلامی می‌باشد.
وی افزود: خرمشهر به برکت خون شهیدان و اتحاد و همبستگی مردم بزرگ ایران آزاد شد و امروز ما با برگزاری برنامه‌های نمادین، وظیفه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های بعد را به عهده داریم. مدیر مخابرات منطقه فارس بیان داشت: حماسه باشکوه آزادسازی خرمشهر مظهر مقاومت و رشادت ملی است و شرکت مخابرات ایران با برگزاری همگانی برنامه کوهنوردی در سراسر کشور اقدام به بزرگداشت این روز بزرگ در تقویم ملی نموده است.
مهندس ایزدی اظهار داشت: در این برنامه کوهنوردی که با حضور محمود حسینیان (سرپرست گروه) حمیدرضا ابراهیمی و سیدحمید حسینی برگزار گردید، گروه کوهنوردی موفق صعود به قله 3720 متری برم فیروز واقع در شهرستان سپیدان شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی