[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

نماینده سپیدان و بیضا: اعتبار آب و راه روستایی تخصیص یافت، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شهرستان‌های سپیدان و بیضا در مجلس از تخصیص اعتبار لازم برای تأمین آب شرب، احداث و مرمت و بازسازی راه‌های روستایی در این دو شهرستان خبر داد.
محسن علیزاده دیروز سه‌شنبه ۴ خرداد در حاشیه بازدید از شهرک در دست احداث صنعتی دارویی بیضا، به خبرنگاران گفت: برای رفع مشکلات محورهای ارتباطی و آب شرب شهر و روستاها، اعتبار موردنیاز تأمین شده و عملیات اجرایی این پروژه‌ها امسال آغاز می‌شود.
علیزاده گفت: یکی از اقدامات بسیار خوبی که برای رفع کامل مشکل آب شرب مردم شهر و روستاهای شهرستان بیضا انجام شده، گرفتن مجوز بهره برداری مقدار ۱۶۰ لیتر آب در ثانیه از خط انتقال آب سد درودزن به شیراز بود که با محقق شدن آن برای همیشه این مشکل برطرف می‌شود.
به گفته او، آغاز عملیات اجرایی زیرساخت‌های شهرک صنعتی دارویی و توسعه آن از ۴۰۰ به ۸۰۰ هکتار، اخذ مجوز احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهر بیضا، اجرای محور ارتباطی بین شهر صدرا- بیضا و مرودشت، به طول ۱۰ کیلومتر، با هدف کاهش بار ترافیک و دسترسی آسان به مراکز درمانی شهر صدرا، ایجاد پایگاه‌های مرکز جامع خدمات سلامت، اورژانس، تکمیل پروژه‌های ورزشی، استقرار ادارات مستقل در شهرستان بیضا و تسریع احداث قطعه هفت آزادراه شیراز- اصفهان از موارد پیگیری شده بوده است.
علیزاده خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی قطعه هفتم از آزادراه شیراز- اصفهان به عنوان راه اصلی ارتباطی شهرستان بیضا با شیراز، طی هفته‌های اخیر چند برابر گذشته شده است و مسئولان وعده داده‌اند که تا پایان عمر این دولت، قطعه یادشده تکمیل و آماده 
بهره‌برداری شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی