[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۱۹
  • دوره جدید

شکستن رکورد پی‌درپی واکسیناسیون کووید ۱۹ در فارس، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از تزریق بیش از 25هزار دوز واکسن کرونا در فارس، طی روز دوشنبه خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، رئیس دانشگاه در نشست دیروز ستاد دانشگاهی مدیریت کرونا گفت: به تعداد کافی سالن‌های واکسیناسیون در شیراز راه اندازی شده و باید با مدیریت صحیح، بلافاصله پس از دریافت واکسن از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نسبت به تزریق آن اقدام شود؛ همچنین در راستای رفاه بیشتر مراجعان، در تلاش هستیم تا چند مرکز دیگر نیز برای واکسیناسیون راه اندازی شود. 
دکتر «مهرزاد لطفی» با تأکید بر اهمیت گسترش واکسیناسیون عمومی کرونا، برای دستیابی به تأمین سلامت عمومی از پیگیری مجموعه دانشگاه برای افزایش آمار واکسیناسیون روزانه کرونا بر اساس اولویت‌های اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا خبر داد و اضافه کرد: در کنار آرامش و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، روند روزانه تزریق واکسن کرونا در فارس افزایشی است. 
او همچنین از مردم خواست به شایعات مطرح شده در زمینه واکسن کرونا توجه نکنند و اطلاعیه‌های رسمی درمورد واکسیناسیون کرونا را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رسانه‌های رسمی استان، پیگیری کنند. 
رئیس دانشگاه در ادامه با تقدیر از مراقبان سلامت در حوزه بهداشت و مسئولان و برنامه ریزان اجرای واکسیناسیون در شیراز و شهرستان‌ها، گفت: با تلاش مسئولان و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، روز دوشنبه بیش از 25هزار دوز واکسن کرونا در استان فارس به مراجعان تزریق شده است و روند افزایشی ارائه واکسن به گروه‌های سنی هدف ادامه دارد. 
دکتر لطفی همچنین انجام هدفمند امور حوزه سلامت و تلاش برای بهبود کیفیت ارائه خدمات به مردم را از رموز موفقیت در حوزه سلامت عنوان کرد. 
ارائه گزارش اقدامات انجام شده در حوزه‌های مختلف دانشگاه در زمینه مقابله با کرونا از سوی معاونان و مدیران ارشد دانشگاه، بررسی جدول گروه‌های سنی مختلف در فارس و بررسی مصوبات روزهای گذشته از دیگر بخش‌های نشست دیروز ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی 
شیراز بود. 
سیصد و بیست و نهمین نشست ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، صبح دیروز چهارم خرداد با حضور رئیس، معاونان و مدیران ارشد دانشگاه برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی