[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

مددی: استقلال باید مقابل ۱۲ نفر قرار گیرد!، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه استقلال مدعی است این باشگاه به دنبال این خواهد بود تا بار دیگر پرونده مربوط به عیسی آل کثیر و شکایت از مهاجم پرسپولیس را دنبال کند.
به گزارش «ورزش سه»، احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال درباره برد آبی‌پوشان در بازی اخیر مقابل صنعت نفت آبادان و حواشی داوری این بازی گفت: واقعاً از این موضوع و اشتباهات داوری که درباره تیم ما رخ داد ناراحتیم و تعجب کرده‌ایم که چرا اشتباهات داوری بیشتر متوجه استقلال است.
وی با اشاره به اشتباهات تیم داوری این بازی علیه آبی‌پوشان گفت: یک پنالتی مسلم استقلال سوخت، یک گل سالم ما مردود شد و واقعاً باید فدراسیون یک فکر اساسی برای داوری مسابقات اتخاذ کند، نمی‌شود که برخی تیم‌ها از داوری سود ببرند و برخی هم مانند ما متضرر شوند.
مدیرعامل باشگاه استقلال با جمله‌ای عجیب به موضوع اشتباهات داوری علیه باشگاه خود پرداخت و گفت: به نظر می‌رسد وقتی ما وارد میدان مسابقه می‌شویم باید با 12 نفر مبارزه کنیم و از این موضوع تعجب می‌کنم که اوج اشتباهات فاحش داوری این روزها گریبانگیر استقلال شده است. البته این موضوع را هم بگویم که ما معتقدیم که در این اتفاق عمدی در کار نیست اما به هر حال برای استقلالی که میلیون‌ها هوادار دارد این موضوع بسیار ناراحت کننده است.
 مددی در پایان صحبت‌هایش به موضوع شکایت این باشگاه علیه عیسی آل کثیر و شادی گلش در دربی که از سوی فدراسیون فوتبال رد شد، نیز این‌طور واکنش نشان داد: ما مجدداً به کمیته محترم انضباطی فدراسیون نامه خواهیم زد و این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی