[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

رئیس انجمن زرتشتیان شیراز: شرکت در انتخابات وظیفه هر ایرانی است، روزنامه شیراز نوین

رئیس انجمن زرتشتیان شیراز گفت: شرکت در انتخابات وظیفه ملی هر ایرانی است و پیروان ادیان الهی هم در انتخابات ۱۴۰۰ مانند گذشته حضور و مشارکتی حداکثری خواهند داشت.
خسرو قدس دیروز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، به اهمیت حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی اشاره کرد و اظهار داشت: انتخابات فرایندی است که طی آن مردم می‌توانند از طریق آرای خود، نقش مهمی در اداره امور عمومی کشور ایفا کنند و با انتخاب آگاهانه، سرنوشت و آینده کشور را رقم بزنند.
رئیس انجمن زرتشتیان شیراز ادامه داد: شرکت در انتخابات، وظیفه هر ایرانی است و ما نیز به عنوان یک ایرانی وفادار به وطن با تمام توان به وظیفه خود عمل می‌کنیم و در پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شویم؛ زیرا معتقد هستیم که برای سربلندی کشور ایران می‌بایست در عرصه انتخابات نیز مشارکت داشته باشیم.
قدس افزود: پیروان ادیان الهی همگام با هموطنان ایرانی در پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند و از هیچ کوششی برای سربلندی و اعتلای این سرزمین فروگذار نخواهند کرد. وی به نقش پررنگ و مشارکت فعالانه زرتشتیان در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و یادآور شد: ما سرنوشت خود را از سرنوشت مردم ایران جدا نمی‌دانیم. رئیس انجمن زرتشتیان شیراز گفت:‌ زرتشتیان همواره با مشارکت‌های فعالانه در عرصه‌های مختلف نقش مؤثری در تقویت همبستگی و وحدت ملی ایفا کرده‌اند و اکنون هم در نظر داریم که با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های رأی، حماسه باشکوهی را برای کشورمان رقم بزنیم. قدس در پاسخ به پرسشی در زمینه انتظارات مردم و پیروان ادیان الهی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: از کاندیداها انتظار داریم که با اطمینان داشتن از توانمندی و شایستگی‌های خود در انتخابات شرکت کنند و به شعارهایی که می‌دهند، عمل کنند و شعارها و وعده‌های دور از ذهن و خلاف قانون ندهند.
وی ادامه داد: در حقیقت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی می‌بایست پس از تأیید توسط مراجع مربوطه، با تمام توان خود در این عرصه حاضر شوند و به وعده‌های انتخاباتی‌شان پایبند باشند.
رئیس انجمن زرتشتیان شیراز با اعتقاد به اینکه کاندیداها باید افرادی اصلح باشند و با برنامه ای جدی برای حل مشکلات وارد عرصه انتخابات شوند، گفت: کاندیداها باید برنامه‌ها و اهدافشان را مشخص کنند و راهکارهای خود را برای برطرف کردن مشکلات جامعه ارائه بدهند. آنها بایستی برای وضعیت اقتصادی کشور نیز برنامه‌های مدون و منسجمی داشته باشند و در مسیر رفع معضلات اقتصادی و معیشتی مردم گام‌های محکم و اساسی بردارند. انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا 28 خردادماه 1400 برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی