[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

هشدار پلیس به اراذل و اوباش ، روزنامه شیراز نوین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: با عکس العمل سریع پلیس شیراز عامل درگیری و عربده کشی در صحنه دستگیر شد. سرهنگ «کاووس محمدی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه فردی با سلاح سرد برای خودروهای عبوری در میدان «الله» شیراز ایجاد مزاحمت می‌کند، بلافاصله مأموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. وی افزود: فرد مزاحم که با عکس العمل به موقع پلیس دچار ترس و وحشت شده بود، با یک قبضه سلاح سرد جلو یک دستگاه موتورسیکلت را گرفته و راکب آن را گروگان می‌گیرد.
معاون اجتماعی پلیس فارس گفت: متهم با چاقویی که در دست داشت، مأموران را تهدید می‌کرد که قصد آسیب رساندن به فرد گروگان را دارد.
سرهنگ «محمدی» با بیان اینکه مأموران انتظامی شیراز سعی در آرام کردن متهم داشتند، گفت: وی بدون توجه به دستور پلیس قصد حمله به مأموران و سپس متواری شدن داشت که کارکنان انتظامی با رعایت قانون به کارگیری سلاح پای وی را هدف قرار داده و او را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم ۳۵ساله سریعاً توسط عوامل امدادی به بیمارستان اعزام شد و حال وی رضایت بخش است، عنوان داشت: در این ماجرا به راکب موتورسیکلت هیچ صدمه ای وارد نشده است.
وی به اراذل و اوباش هشدار داد که پلیس فارس با برهم‌زنندگان نظم و امنیت و هنجارشکنان برابر قانون برخورد جدی می‌کند‌.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی