[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۲
  • دوره جدید

تیم فیتنس چلنج فارس به تهران اعزام شد، روزنامه شیراز نوین

تیم فیتنس چلنج آقایان استان فارس ۵ خردادماه به اولین دوره مسابقات فیتنس چلنج قهرمانی کشور به میزبانی تهران اعزام شد و تیم بانوان ششم خردادماه اعزام می‌شود.
پس از برگزاری انتخابی بانوان و آقایان این رشته در روزهای ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه، تیم منتخب فیتنس چلنج فارس جهت حضور در این دوره مسابقات که در ششم و هفتم خرداد ماه در سالن دوازده هزار نفری آزادی تهران با حضور ورزشکاران برتر سراسر کشور برگزار خواهد شد، اعزام گردید .
 نفرات برتر این رقابت‌ها در تیرماه به اولین دوره مسابقات فیتنس چلنج قهرمانی جهان در اسپانیا اعزام خواهند شد .
تیم فیتنس چلنج آقایان استان فارس متشکل از حسین رحیمی، محمد فتحی فرد،سعید رحیمی و سعید فرشچی با سرپرستی آقای علی‌ رضا نژاد و در بخش بانوان فاطمه رئیسی، سمیرا تاج الدینی و هاجرحسینیان اعضای تیم با سرپرستی فاطمه رئیسی نمایندگان فارس در این رقابت‌ها خواهند بود
رشته فیتنس چلنج در سال ۲۰۲۱ از طرف فدراسیون جهانی بدنسازی و فیتنس ( IFBB) با نگاهی سلامت محور و با هدف تشویق همه گروه‌های سنی به داشتن سبک زندگی سالم ایجاد گردید. در رقابت‌های این رشته ورزشکاران در شش آیتم بارفیکس، پرش روی جعبه، دیپ، دراز و نشست با وزنه، برپی و دویل پرس و لانج راه رفتنی به رقابت می‌پردازند. هر ورزشکار دو دقیقه زمان برای اجرای حرکت و یک دقیقه زمان استراحت بین آیتم‌ها برای آقایان و دو دقیقه برای بانوان دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی