[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۲
  • دوره جدید

تبلیغات انتخاباتی با رعایت مصوبات ستاد کرونا انجام شود ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، سید احمد احمدی زاده در جلسه ستاد انتخابات استان با اشاره به جایگاه انتخابات در نظام جمهوری اسلامی و لزوم توجه همه جانبه به امر انتخابات گفت: کلیه فرایندهای انتخابات با نظارت و ارزیابی نهاد‌های متولی در حال اجراست و خوشبختانه تاکنون اقدامات اجرایی به خوبی انجام شده است. 
وی افزود: وظایف مشخص وزارت کشور در قالب قوانین انتخابات به روشنی تدوین شده و در این راستا نیل به قانون، محور اصلی فعالیت‌هاست. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با تأکید بر لزوم تلاش برای افزایش مشارکت در انتخابات اظهار داشت: همه دست اندرکاران اجرایی انتخابات با انگیزه و اقتدار در این اتفاق مهم فعالیت دارند و در این مسیر با نیل به قانون و رعایت بی طرفی از بروز هرگونه تخلف پیشگیری می‌کنند. 
احمدی زاده در ادامه تأمین و تجهیز شعب اخذ رأی و رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی را از جمله الزامات کاری برای فرمانداران عنوان کرد و افزود: برای سلامت و امنیت انتخابات همه باید پاسخ‌گو باشیم و باید تلاش کنیم تا با انتخاب صحیح مکان شعب، شرایط مطلوب و ایمنی را برای حضور مردم فراهم کنیم. وی خاطرنشان کرد: جانمایی ستاد‌های انتخاباتی و برنامه ریزی مناسب برای فعالیت‌های تبلیغاتی از جمله مباحث مهم در ایام انتخابات است که به فرمانداران ابلاغ شده و انتظار داریم فرمانداران در این خصوص برنامه ریزی لازم را به عمل آورند. رئیس ستاد انتخابات استان ابراز امیدواری کرد: همه باید تلاش کنیم و زمینه حضور بالای مردم در پای صندوق‌های رأی گیری را فراهم کنیم. احمدی زاده تأکید نمود تمامی کمیته‌های ذیل ستاد خاصه در حوزه پشتیبانی به صورت مستمر مسائل و مشکلات مربوط به شهرستان‌ها را پیگیری و با بهره گیری از ظرفیت ماده ۲۱ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ۷۱ انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام نمایند. گفتنی است در این جلسه آخرین وضعیت و آمادگی شهرستان‌های گراش، لار، داراب، زرین دشت، خنج و اوز با حضور رئیس ستاد انتخابات استان و فرمانداران شهرستان‌های مذکور موردبررسی قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی