[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۳
  • دوره جدید

تلاش شرکت عمران برای پاک‌سازی محیط‌زیست صدرا، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین- گروه خبر
همزمان با اختتامیه نمایشگاه عکس خاطرات شهروندان شهر صدرا که به مناسبت گرامیداشت روز صدرا برگزار شده بود، با اجرای یک برنامه فرهنگی زیست محیطی، زباله‌های رهاشده در بخشی از طبیعت شهر صدرا جمع آوری شد. 
مدیرعامل شرکت عمران صدرا در حاشیه این برنامه فرهنگی زیست محیطی که در پارک جنگلی حاشیه پارک نجوم اجرا شد، گفت: یکی از اهداف این برنامه ترویج حفاظت از محیط زیست و نه به کیسه‌های پلاستیکی است. خلیل حاجی پور بیان داشت: همه ما به عنوان ساکنان زمین می‌توانیم با تولید و مصرف کمتر پلاستیک و در صورت لزوم استفاده از پلاستیک‌های تجزیه پذیر گیاهی به عنوان جایگزینی برای ظروف و نایلکس‌های حاصل از مشتقات نفتی، به بهبود وضعیت محیط زیست و بهتر شدن حال زمین کمک کنیم. وی اظهار داشت: با وجود اینکه این گونه فعالیت‌ها در حمایت از محیط زیست نمادین است، اما همراهی مردم در این نوع برنامه‌ها در دفاع از محیط زیست، نشان از اهمیت این بخش دارد. مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا افزود: هدف از اعمال نمادین این برنامه جمع آوری زباله و پسماند نیست؛ بلکه با اجرای این گونه برنامه‌ها در تلاش هستیم که فرهنگ حفظ محیط زیست و توسعه پایدار را ترویج دهیم که امید است با ترویج اینگونه فعالیت‌ها در حمایت از محیط زیست شهر صدرا، گامی بلند در جهت ارتقای فرهنگ و بهبود وضعیت محیط زیست برداشته شود.
در پایان حاجی پور از دست اندرکاران نمایشگاه بابت همکاری در برگزاری آن تشکر و قدردانی نمود. شایان ذکر است نمایشگاه عکس خاطرات شهروندان شهر صدرا، از 1 الی 6 خرداد ماه در محل سالن ورزشی بین المللی صدرا از ساعت 9 الی 21 برگزار شد که با استقبال خوب شهروندان و علاقه مندان همراه بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی