[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

فرماندار فسا:‌ آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات را داریم، روزنامه شیراز نوین

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: آمادگی برگزاری انتخابات با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی را داریم. علیرضا فیروزی در گفت و گو با ایرنا افزود: ‌با توجه به اهمیت سلامت مردم، تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در شرایط کرونایی اتخاذ شده است.
وی اضافه کرد: درصدد هستیم تا مکان‌های مناسب را به منظور فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا و همچنین اعضای ستاد کاندیداهای ریاست جمهوری فراهم کنیم تا دغدغه‌های افرادی که قصد حضور در این برنامه‌ها دارند، برطرف شود.
فیروزی ادامه داد: تعامل بین هیئت اجرایی و هیئت نظارت ما را در برگزاری انتخابات پرشور و سالم کمک می‌کند و بی شک توجه به اصل حق الناس بودن رأی مردم، مهم ترین و اصلی‌ترین اولویت ما خواهد بود.
فرماندار فسا ادامه داد: در شهرستان فسا ۱۵۸هزار نفر افراد واجد شرایط رأی هستند که از این تعداد ۳۲۰۰ نفر به عنوان رأی اولی هستند. فیروزی بیان کرد: پنج‌هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی انتخابات در ۲۰۰ شعبه با تعداد ۴۰۰ صندوق اخذ آرا وظیفه برگزاری انتخابات را بر عهده دارند. شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰ کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است. انتخابات ریاست جمهوری، شوراها و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی