[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۳
  • دوره جدید

۵۹پروژه ورزشی خیرساز در فارس در حال احداث است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: هم‌اینک در سراسر استان فارس 59پروژه ورزشی مدرن و استاندارد توسط خیرین ورزش‌ساز در حال احداث است؛ از این رو انجمن خیرین ورزش فارس برای دو سال پی در پی رتبه برتر کشور را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی، حیدرعلی کامیاب کلانتری افزود: از زمانی که مسئولیت این اداره کل را پذیرفتم، انجمن خیرین ورزش‌ساز را در سال 94 به ثبت رساندیم و این یک افتخار برای ورزش فارس است که 2سال متوالی توانستیم به عنوان برتر درکشور دست یابیم.
وی اضافه کرد: جامعه ورزش و جوانان فارس قدردان این افراد که برای سلامتی جامعه سرمایه‌گذاری می کنند، هستند.
او ادامه داد: با اتمام این پروژه‌ها که بیشتر آنها در مناطق محروم ساخته می‌شود و یک هزار و 500میلیارد ریال هزینه دارد افزون بر 120هزار مترمربع به فضای ورزشی فارس اضافه خواهد شد که این یک آمار بسیار خوب است که منجر به برتری در کشور شد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس بیان کرد: پس از اینکه خیرین در حوزه‌های بهداشت و سلامت و ساخت مدارس و بهزیستی وارد شدند، با رایزنی‌هایی که صورت گرفت این افراد با رویکرد به ورزش که نقش بسزایی در حوزه سلامت و نشاط و شادمانی دارد، استقبال خوبی کردند.
وی بیان کرد: خیرین ورزش‌ساز فارس علاوه بر ساخت مکان‌های ورزشی در حوزه ورزش قهرمانی و حتی حرفه‌‌ای هم وارد شدند که می‌توان به مسعود راستین مدیرعامل تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان اشاره کرد که قهرمان سوپرلیگ کشور شدند و به عنوان نماینده ایران در سال جاری در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنند.
کامیاب کلانتری افزود: چهارشنبه گذشته در تهران با حضور وزیر ورزش و جوانان در آیینی که برای تقدیر و اعلام برترین خیر ورزش‌ساز کشور برگزار شد، از استان فارس 10خیر که بیشترین ساخت و سازها را داشتند حضور یافتند و در نهایت شکرالله محمدپور و حمید محمدپور به عنوان برتر معرفی شدند؛ ضمن اینکه دیگر خیرین فارس هم تقدیر شدند.
وی افزود: تعدادی از این پروژه‌ها با ظرفیت بسیار بالایی ساخته شده که می‌تواند میزبان مسابقات آسیایی و بین‌المللی باشد و این امر نشانگر نگاه به کیفیت در ساخت اماکن ورزشی است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس بیان کرد: در سال جاری نیز علاوه بر 59پروژه در حال ساخت عملیات احداث چندین پروژه جدید نیز آغاز خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی