[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

فروزان به‌عنوان مربی تیم ملی نونهالان انتخاب شد، روزنامه شیراز نوین

مربی استان فارسی به‌عنوان سرمربی تیم ملی نونهالان تکواندو جهت شرکت در رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۲۱ انتخاب شد. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ورزش پارس، به نقل از فدراسیون تکواندو، مسابقات آنلاین انتخابی تیم ‌ملی ‌پومسه نونهالان در دو گروه دختران و پسران به منظور حضور در چالش دوم مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۱ برگزار و اعضای تیم ملی معرفی شدند. بدین ترتیب، در بخش پسران، حسینعلی نظری به عنوان سرمربی و اکبر فروزان به عنوان مربی و در بخش دختران نیز بدری اسدی سرمربیگری و نیلوفر گیل سمایی به‌عنوان مربی حضور دارند. چالش دوم مسابقات قهرمانی جهان پومسه به‌صورت آنلاین طی روزهای ۱۱ خردادماه تا ۱۲ تیرماه برگزار می‌شود که در این مرحله از مسابقات پومسه‌روهای ملی پوش رده نونهالان و همچنین در بخش آزاد نونهالان و تیمی (خانواده و دو نفره) می‌توانند حضور پیدا کنند و به اجرای فرم بپردازند.
برهمین اساس، مسابقات آنلاین انتخابی تیم ‌ملی ‌پومسه نونهالان در دو گروه دختران و پسران به منظور حضور در چالش دوم مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۱ برگزار و با اعلام سازمان تیم‌های ملی، اعضای تیم ملی برای شرکت در این رقابت‌ها معرفی شدند. اسامی نفراتی که جواز حضور در این رقابت‌ها را به‌دست آوردند به شرح زیر است: 
بخش استاندارد - گروه دختران: شیما نساجی گروه پسران: حسین یوسفی 
بخش ابداعی-  گروه دختران: عسل قدمی 
گروه پسران: محمدامین حبیب زاده
 همچنین برای حضور در بخش آزاد این رقابت‌ها، زینب شهریاری، فاطمه سلمانی زاده، امیرعلی علیزاده و علیرضا زینی معرفی شده‌اند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی