[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۶
  • دوره جدید

کلانتری : لیگ برای ما تمام نشده؛ صعود می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فجرشهیدسپاسی گفت: مجوز بازی سه بازیکن اصلی ما مقابل ملوان انزلی به دلیل مشکل سربازی صادرنشد و این امر در حالی صورت گرفت که چند بازیکن مصدوم داریم.
علی اصغرکلانتری پنجشنبه پس از شکست برابر ملوان انزلی در مصاحبه با خبرنگار ایرنا، افزود: مجوز بازی این سه بازیکن سوم خردادماه پایان یافت در حالی که از آن‌ها در بازی‌های گذشته استفاده کرده بودیم و برای بازی مقابل ملوان هم در فهرست بازیکنان قرارداشتند و در آخرین لحظه مجبور شدیم آن‌ها را خط بزنیم.
وی اضافه کرد: با اینکه می دانستیم تیم حریف در ضد حمله خوب کار می‌کند و روی این امر هم کار کرده بودیم اما باز هم بر روی همین تاکتیک گل خوردیم.
کلانتری ادامه داد: نیمه نخست آن‌ها را کنترل کردیم اما در نیمه دوم با اینکه خوب بازی کردیم و فرصت‌هایی هم برای گلزنی داشتیم اما از دست رفت؛ ضمن اینکه برای ما مساوی هم برابر تیم حریف در خانه‌اش خوب بود که این امر محقق نشد.
سرمربی تیم فجر با بیان اینکه با وجود چندین بازیکن مصدوم مقابل تیم استقلال ملاثانی اهواز در هفته گذشته و ۱۰ نفره بودن بازیکنان ما تحلیل رفت، بیان داشت: امیدوارم برابر تیم چوکا تالش که قرار است سه‌شنبه یازدهم خردادماه در شیراز  برگزار شود، بازیکنان مصدوم و سه بازیکن سرباز به این دیدار سخت برسند، زیرا تیم چوکا هم در خطر سقوط قرار دارد. 
وی گفت: برای تیم ما هنوز هم هیچ چیز تمام نشده است زیرا با صدر جدول تنها چهار امتیاز اختلاف داریم و با وجود هشت بازی دیگر می‌کوشیم همچنان به عنوان مدعی باقی بمانیم ضمن اینکه تیم‌های زیادی شانس صعود به لیگ برتر را دارند و رقابت در بالای جدول فشرده شده است.  دیدار تیم‌های ملوان انزلی و فجر شیراز در هفته بیست‌وششم رقابت‌های لیگ دسته یک جام آزادگان  شامگاه چهارشنبه با نتیجه یک بر صفر به سود ملوان پایان یافت.
 هم اینک در جدول رده‌بندی تیم بادران تهران پس از انجام ۲۶ بازی  با ۴۴ امتیاز در صدر جدول جای دارد، مس کرمان با یک بازی کمتر با ۴۳ امتیاز دوم است و تیم هوادار تهران هم با همین تعداد امتیاز در مکان سوم ایستاده است.  تیم‌های خیبر خرم آباد، استقلال خوزستان،  فجرشهیدسپاسی و خوشه طلایی ساوه هم با ۴۰ امتیاز به ترتیب چهارم  تا هفتم هستند.
همچنین تیم‌های پارس جم جنوبی، شاهین شهرداری بوشهر و ملوان انزلی هم ۳۶ امتیازی هستند و هنوز شانس صعود دارند.
تیم قشقایی شیراز هم در هفته بیست‌وششم، جمعه هفتم خردادماه در ورزشگاه پارس شیراز از ساعت ۲۰/۱۹ به مصاف تیم مدعی استقلال خوزستان رفت.
در رقابت‌های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم‌های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیست یکم کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می‌شوند.
تیم نود ارومیه با ۲۳ امتیاز و گل ریحان البرز هم با ۱۸ امتیاز در خطر سقوط قرار دارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی