[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

امنیت خط قرمز پلیس است ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح مبارزه با اراذل و اوباش و دستگیری 51 نفر از مخلان نظم و امنیت عمومی در سطح استان خبر داد.
سردار «رهام بخش حبیبی» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: طرح برخورد با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت عمومی با محوریت پلیس امنیت عمومی و مشارکت سایر یگان‌های انتظامی طی 2 روز در سطح استان فارس اجرایی شد.
وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و شناسایی افراد مخل نظم وامنیت عمومی، در این راستا 51 اراذل و اوباش با هماهنگی مقام قضائی دستگیر و تعدادی اسلحه شکاری و سلاح سرد نیز در بازرسی از مخفیگاه آنان کشف شد. فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه افراد دستگیر شده ضمن تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: برابر هماهنگی‌ها و تعامل ایجاد شده با دستگاه قضائی، برخورد قانونی و شدید در انتظار مخلان نظم و امنیت جامعه خواهد بود.
سردار حبیبی به مخلان نظم و امنیت عمومی هشدار داد و افزود: پلیس اجازه نخواهد داد اینگونه افراد امنیت و آرامش شهروندان را مختل کنند. وی در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه حرکات غیرمتعارف از افراد مخل نظم و امنیت عمومی، موارد را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی