[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

بانوی شیرازی، رئیس کمیته آموزش انجمن قلم تندرستی کشور شد، روزنامه شیراز نوین

فاطمه محمدی راد با حکم رئیس کمیته قلم تندرستی فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور به عنوان رئیس کمیته آموزشی منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری ورزش پارس، در این حکم علیرضا رحیمی رئیس کمیته قلم تندرستی فدراسیون ورزش‌های همگانی بر پیشبرد و گسترش ورزش قلم تندرستی در کشور تأکید کرده است. این حکم مسئولیتی توسط آذین ساکی نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور، در حضور نوید آرازشی سرپرست سازمان ورزش‌های تفریحی و رقابتی فدراسیون ورزش‌های همگانی و علیرضا رحیمی رئیس کمیته قلم تندرستی به فاطمه محمدی راد اعطا شد.
محمدی راد از فعالان آموزشی، فرهنگی و ورزشی شهر شیراز بوده و در حال حاضرنیز مسئولیت کمیته قلم تندرستی هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس را برعهده دارد.
براساس این گزارش، قلم تندرستی از زمره رشته‌های نوین ورزشی است که علاوه بر کم هزینه بودن اجرای آن نیاز به مکان و زمان خاصی ندارد و اقشار مختلف مردم بنا بر توانایی شخصی قادر به انجام آن در سطوح مختلف می‌باشند، انجام فعالیت با قلم تندرستی موجب افزایش هماهنگی عصبی عضلانی خواهد شد و آموزش‌های آن در مرحله یک در فضای مجازی نیز امکان پذیر است و هنرجویان می‌توانند در چالش‌ها و مسابقات از طریق فضای مجازی به رقابت بپردازند. فعالیت ورزشی ارزان در دسترس که می‌تواند به صورت مستمر در فضایی کم انجام پذیرد و در پیشبرد اهداف اصلی فدراسیون ورزش‌های همگانی کمک شایانی داشته باشد
متن انتصاب فاطمه محمدی راد به عنوان رئیس کمیته آموزش قلم تندرستی کشور به شرح زیر است:
سرکار خانم فاطمه محمدی راد
با اهداء سلام و تحیات
نظر به تعهد و تخصص سرکار عالی در عرصه آموزش به موجب این ابلاغ به مدت یک‌سال به عنوان مسئول کمیته آموزشی قلم تندرسی فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور منصوب می‌گردید.
امید است، با استعانت از خداوند متعال و همت والای خویش و تشریک مساعی با دیگر اعضای این کمیته ضمن رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های مربوطه در امر پیشبرد و گسترش ورزش کشور موفق و مؤید باشید.
علیرضا رحیمی، رئیس کمیته قلم تندرستی کشور،خردادماه ۱۴۰۰

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی