[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

مدیرعامل باشگاه بهمن شیراز : به روند بازیکن سازی ادامه می‌دهیم، روزنامه شیراز نوین

سید حجت محسنی مالک و مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی بهمن شیراز به شیراز نوین گفت: مدرسه فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی بهمن شیراز با سابقه درخشان و حضور در لیگ‌های مختلف شیراز و استان و کشور و یکی از سازنده‌ترین باشگاه‌های استان فارس است. از جمله حمیدرضا رضایی بازیکن فعلی مس رفسنجان و تیم ملی جوانان و علی شفیعی بازیکن فعلی جوانان فولاد خوزستان و محمد شریفی بازیکن فعلی پرسپولیس تهران و همچنین افتخارات و قهرمانی‌های زیاد در رده‌های مختلف سنی از زیر ۱۰ سال تا بزرگسالان(صعود به لیگ یک کشور در سال ۹۴) از جمله افتخارات ‌این باشگاه می‌باشد.‌ این باشگاه در سال ۷۸ تأسیس شده و تاکنون در حال فعالیت می‌باشد.
وی افزود: از جمله بازیکنان خوب  و موفق مدرسه فوتبال می‌توان از آقایان پارسا کاروانسرازاده، پارسا مسلمان، ابوالفضل تواضع، فربد رزمجویی، علی اصغر پیروی و کیا و امیر و علی نامدار و متین عابدینی فر و حسین آزادی و مهدی کوهکن و محمد رضا قاسم نژاد و در رده نوجوانان محمد حسین روستا و سجاد صادقی و در رده جوانان نیز می‌توان از محمد حسین محمد خانی و امید جمشیدی و جواد رنجبر نام برد که می‌خواهیم به ‌این روند بازیکن‌سازی ادامه دهیم.
به گزارش شیرازنوین، باشگاه بهمن شیراز با مدیریت سید حجت محسنی و مدیریت فنی استاد حسین حسین زاده و مربیان ارزشمند دیگر هدایت می‌شود.
محسنی خود سابقه مربیگری در تیم‌های پایه کشوری برق شیراز و فجرشهیدسپاسی و بزرگسالان مقاومت و ارژن در لیگ برتر فوتسال را نیز در کارنامه دارد.
در پایان از روزنامه شيراز نوين که همواره حامی ‌باشگاه‌داران و مدیران و مربیان و بازیکنان ‌این شهر بوده‌اند کمال تشکر را دارم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی