[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

جامعه صنعتی ۱۰ زندانی را آزاد کرد ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با تقدیر از عملکرد درخور تحسین جامعه صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان و نیز کارکنان ستادی شرکت شهرک‌های صنعتی در زمینه حمایت از امور خیر گفت: جامعه صنعتی شهرک‌های صنعتی استان در امور خیر پیشتاز هستند و همواره اقدامات مؤثری انجام داده اند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی در برنامه جشن گلریزان رهایی که با حضور فرماندار شیراز، مدیرکل زندان‌های فارس و برخی مسئولان و خیران در اداره کل زندان‌های استان برگزار شد، گفت: مجموعه شرکت شهرک‌های صنعتی فارس به عنوان نهادی که مهم‌ترین رسالت آن فراهم کردن زیرساخت‌های استقرار واحد‌های تولیدی و صنعتی در 60 شهرک و ناحیه صنعتی استان است، در کنار وظایف اداری و سازمانی، در حد و توان خود مسئولیت اجتماعی هم در قبال جامعه بر عهده دارد. این مسئولیت اجتماعی سبب می‌شود در قبال جامعه بی تفاوت نباشیم و در حد مقدورات خود کمک به نیازمندان را در سرلوحه کار خود قرار دهیم.  
فتوحی با اشاره به تأسیس مرکز نیکوکاری در شهرک صنعتی بزرگ شیراز گفت: با راه اندازی این مرکز بستر مناسبی برای جمع آوری و ارسال کمک‌های واحد‌های صنعتی به نیازمندان فراهم شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان امسال و با یاری صنعتگران شهرک صنعتی بزرگ شیراز نیز بسته‌های معیشتی برای نیازمندان آماده شد، گفت: علاوه بر آن در زلزله سال گذشته سی‌سخت نیز کمک‌های خوبی توسط صنعتگران به زلزله زدگان ارسال شد.
وی در ادامه از کمک‌های داوطلبانه همکاران مجموعه ستادی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد خبر داد و گفت: با این کمک‌ها که در قالب طرح خورشید خانه و با همکاری دفتر امور بانوان این شرکت با دفتر امور بانوان فرمانداری شهرستان شیراز انجام شد، از سال گذشته تاکنون 10 زندانی جرائم غیرعمد آزاد شده اند که 7 زندانی در سال گذشته و 3 زندانی نیز از ابتدای امسال تاکنون به آغوش خانواده‌های خود بازگشته اند.
فتوحی افزود: تا پایان سال نیز این روند تداوم خواهد داشت و صنعتگران و نیز همکاران ما به مناسبت‌های مختلف به صورت داوطلبانه کمک‌های خیرخواهانه خود را ادامه خواهند داد.
همچنین مشاور امور بانوان فرمانداری شیراز با حضور در شرکت شهرک‌های صنعتی فارس و با اهدای لوح تقدیر که به امضای فرماندار شیراز رسیده بود، از همکاری این شرکت در طرح خورشید خانه تقدیر کرد.
همچنین در این مراسم لوح تقدیر مدیرکل زندان‌های فارس نیز به مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اهدا شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی