[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

پایگاه اینترنتی ویژه واکسیناسیون کووید ۱۹ در فارس رونمایی شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در سیصد و سی و دومین نشست دانشگاهی ستاد مدیریت بیماری کووید 19، از پایگاه اینترنتی ویژه واکسیناسیون علیه کووید 19 در فارس رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، رئیس دانشگاه در این نشست با تقدیر از دست اندرکاران راه اندازی پایگاه اینترنتی ویژه واکسیناسیون علیه کووید 19
(covidvaccine.sums.ac.ir) گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز تنها در پزشکی سرآمد نیست؛ بلکه به واسطه حضور نیروهای توانمند توانسته در حوزه‌های مختلف نیز در کشور پیشرو باشد. دکتر «مهرزاد لطفی» راه اندازی این پایگاه اینترنتی را موجب افزایش سطح آگاهی مردم و رفع برخی چالش‌های این حوزه دانست و اظهار کرد: مردم استان می‌توانند با مراجعه به این پایگاه اینترنتی به نشانی covidvaccine.sums.ac.ir از آخرین اخبار و دانستنی‌های ضروری واکسیناسیون و مکان‌های تزریق واکسن آگاهی پیدا کنند. همچنین می‌توانند عوارض ناشی از واکسیناسیون علیه کووید 19 را ثبت کنند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این نشست با تبیین اقدامات صورت گرفته برای راه اندازی پایگاه اینترنتی ویژه واکسیناسیون علیه کووید 19(covidvaccine.sums.ac.ir) گفت: این پایگاه اینترنتی با هدف دسترسی سریع مردم استان به آخرین اخبار و دانستنی‌های واکسیناسیون علیه کووید 19 راه اندازی شده است. دکتر «سید روح اله حسینی» افزود: در این پایگاه اینترنتی، اطلاعاتی مانند معرفی انواع واکسن‌ها، آخرین دستاوردهای علمی و اطلاعیه‌ها در زمینه واکسیناسیون، همچنین آمار روزانه تزریق واکسیناسیون در استان قابل مشاهده است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی