[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

متخصصان عمل‌گرا را به شورا می‌فرستیم، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین- گروه خبر
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی فارس در پاسخ به شیرازنوین گفت: لیست ما در عین حال که از محتوای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی برخوردار است، از متخصصان عمل گرا تشکیل شده است.
محمدحسین روزی طلب صبح دیروز یکشنبه ٩ خرداد در جمع خبرنگاران بیان کرد: پس از چند هفته مصاحبه و جمع آوری اطلاعات تکمیلی و بررسی برتری‌ها و شایستگی‌های تخصصی، تجربی، اخلاقی، اجتماعی و سیاسی در قالب ٣٠٠ امتیاز رتبه بندی انجام شد و ٣٩ نفر از آنها معادل سه برابر ظرفیت انتخاب لیست، مشخص شدند. وی از نهایی شدن لیست کاندیداهای موردحمایت شورای ائتلاف و شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی، برای انتخابات شورای شهر شیراز، خبر داد و افزود: همزمان با ثبت نام افراد داوطلب در فرمانداری، پرسش‌نامه‌ای شامل اطلاعات شخصی، تحصیلی، پژوهشی، تجربیات، شناخت مشکلات شهری، راهکارهای پیشنهادی، طرح‌های پیشران و وابستگی ایثارگری از طریق فضای مجازی در اختیار نامزدها قرار گرفت. روزی طلب ادامه داد: در نتیجه این فراخوان ١٦٤ نفر پرسش‌نامه را تکمیل و ارسال کردند. همه این افراد دارای تحصیلات کارشناسی به بالا و ٦٥ نفر از آنها دارای مدرک دکتری یا دانشجوی دکتری با تجربه کاری بودند.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی فارس، رشته تحصیلی داوطلبانی که پرسش‌نامه را تکمیل کرده بودند را مهندسی عمران، معماری، شهرسازی، حقوق، هوشمندسازی، مدیریت، علوم تربیتی و معارف اسلامی اعلام و خاطرنشان کرد: میانگین سنی افراد مشارکت‌کننده در این فراخوان ٤٥ سال است.
روزی طلب در ادامه افزود: پس از بررسی‌های مجدد و رأی ٢٥ نفر از اعضای شورای مشترک ائتلاف و وحدت، ١٣ نامزد با ترکیب ٨ نفر از جوانان و ٥ نفر از افراد باتجربه برای لیست نهایی انتخاب شدند. رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی فارس با بیان اینکه در ترکیب لیست ١٣ نفره این دو شورا، دو نفر زن و ١١ نفر مرد معرفی شدند، گفت: در روند انجام این مصاحبه و بررسی‌ها با گروه قابل توجهی از افراد شایسته، متخصص و متعهد از حوزه جوانان این شهر آشنا شدیم که خود گنجینه‌ای ارزشمند محسوب می‌شود و باید در گام دوم انقلاب از وجود این سرمایه‌های گران‌سنگ برای حل مشکلات شهر، استان و کشور استفاده شود. روزی طلب اعضای این لیست را به ترتیب حروف الفبا، علیرضا اسکندری، سید احسان اصنافی، محمدتقی تذروی، غلامعلی ترابی، سید ابراهیم حسینی، سیده مریم حسینی، افسانه خواست خدایی، مسعود زارعی، علی اکبر سلطانی، مهدی طاهری، ابراهیم کمالی، مصطفی کیانی رحیمی و مهدی نصیری اعلام کرد. او با اشاره به حدود تعریف شده برای افرادی که در لیست قرار گرفته‌اند، گفت: اعضای این لیست متعهد شدند که به صورت تمام وقت در شورای شهر شیراز به انجام وظیفه قانونی خود پرداخته و ضمن حل مشکلات مردم هیچ کار یا شغل دوم انتفاعی یا خصوصی در این دوره چهارساله شورا نداشته باشند و تمام تلاش خود را برای ارتقا و غنای فرهنگ اسلامی ایرانی به ویژه در خصوص شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) و عمران، آبادانی و توسعه همه جانبه این کلان‌شهر و و محلات کمتر برخوردار به کار ببندند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی