[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

نمایشگاه نقاشی‌ «نوستالژی‌های دهه ۶۰» در شیراز برپا شد، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: دومین نمایشگاه استانی نقاشی‌های گروه هنری آنید با عنوان « نوستالژی‌های دهه 60» در گالری آشنا در شیراز آغاز به‌کار کرد. مدیر گروه هنری آنید گفت: نمایشگاه نقاشی نوستالژی‌های دهه 60، به مناسبت روز و هفته شیراز برپا شده است و تا روز 20اردیبهشت پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.
بهناز طراح افزود: آثار نمایش داده شده در این رویداد هنری، روایتی داستانی از نوستالژی‌های دهه 60 در ساختار سبک زندگی مردم در آن دوران است. طراح افزود: این روایت داستانی شامل تمام اتفاق‌های شیرین و خاطره انگیز از زندگی دهه شصت در ایران، اعم از بازی‌های کودکانه، دورهمی‌های مهربانانه و... است. او اضافه کرد: بخشی از آثار نیز به دوران دفاع مقدس، که قسمتی مهم از نوستالژی‌های دهه شصت را تشکیل داده و به واسطه آنکه سرشار از رشادت‌های مردمی است، اهمیت خاصی دارد، باز می‌گردد.
طراح با تصریح اینکه تأکید اصلی برپاکنندگان این نمایشگاه نمایش همبستگی و اتحادی که بین مردم در دهه شصت وجود داشت، است، گفت: آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه را ام‌کلثوم شمس، مژگان جعفرزاده، انسیه آگاهی و ندا مالک‌پور خلق کرده‌اند. مدیر گروه هنری آنید گفت: این هنرمندان در ایام برپایی نمایشگاه، در محل حضور داشته و پاسخگوی سؤالات مخاطبان هستند. گالری آشنا در شیراز میدان سنگی، چهارراه خلدبرین روبه‌روی کوچه 21، پلاک 110 واقع است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی