[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۶
  • دوره جدید

ورزشكاران زورخانه پولاد هنرنمايي كردند ، روزنامه شیراز نوین

در یک شب به یادماندنی و به پاس گرامیداشت ۱۷ شوال، روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای در مجموعه بوتیک هتل راد شیراز ورزشکاران زورخانه پولاد به هنرنمایی و ورزش باستانی پرداختند.
به گزارش خبرنگار ما، به همت محمدعلی رفیعی‌راد مدیر مجموعه بوتیک ‌هتل راد در محله قدیمی‌گود عربان با دعوت از جمعی از پیشکسوتان و مسئولان از تلاش ورزشکاران زورخانه‌ای تجلیل و روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای گرامی ‌داشته شد.
در این مراسم که با نوای گرم مرشد جوان شهرمان قهرمان چرخ تیز، قهرمان میل بازی و ورزش‌های تیمی ‌آقای حسین میکده فضای سنتی محل حال و هوای خاصی گرفته بود ورزشکاران به انجام حرکات ورزش زورخانه پرداختند.
 محمدعلی رفیعی‌راد مدیر مجموعه از حضور پیشکسوتان و ورزشکاران در مجموعه تشکر نمود و روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای را به حضار تبریک گفت و ابراز امیدواری نمود با حمایت از ورزشکاران، راه برای حضور ورزشکاران در مسابقات کشوری فراهم گردد. بنابر پایه این گزارش، در جمع ورزشکاران اصغر منصوری پیشکسوت و میاندار زورخانه فارس، عزیز یاغی‌کش، رحمان شکسته‌ای از پیشکسوتان، همچنین مهران خزایی قهرمان کباده کشور، امین سخاوتی قهرمان میل بازی، علی منظوری قهرمان میل سنگین کشور، محمد حسین هوشمند قهرمان کباده کشور، سینا خزایی قهرمان کباده و کشتی پهلوانی کشور، علیرضا خنجری قهرمان چرخ تیز کشور به همراه تعدادی از جوانان به ورزش زورخانه‌ای پرداختند که مورد حمایت و تشویق حضار قرار گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی