[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۶
  • دوره جدید

رئیس ستاد انتخابات فارس: آموزش دست‌اندرکاران انتخابات ادامه دارد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، سید احمد احمدی زاده در دوازدهمین جلسه ستاد انتخابات استان با تقدیر از فعالیت‌های انجام گرفته در امر انتخابات و با تأکید بر لزوم حفظ انگیزه در این فرایند گفت: اشتیاق و علاقه دست‌اندرکاران در امر برگزاری انتخابات، بسیار مهم است و در این خصوص باید تلاش کنیم تا با حداکثر توان فرایند‌های انتخاباتی را اجرا کنیم. 
وی با تأکید بر لزوم رعایت بی طرفی و قانون مداری در برگزاری انتخابات، خاطرنشان کرد: در امر خدمتگزاری به مردم رعایت اخلاق و قانون محورهای اصلی فعالیت ماست. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، افزایش مشارکت مردمی و برنامه ریزی برای بالا بردن آن را از دیگر موضوعات کاری برای دست‌اندرکاران امر انتخابات عنوان کرد و گفت: باید از ظرفیت‌های مختلف برای گرم کردن فضای انتخابات بهره گیری کرد. 
احمدی زاده آموزش نیروهای اجرایی شعب را مهم و لازمه فرایندهای انتخابات ذکر و تأکید کرد: در این راستا همچنان باید موضوع آموزش دست اندرکاران برگزاری انتخابات در دستور کار و ادامه 
داشته باشد. 
وی در ادامه ضمن تقدیر از مساعی و تلاش‌های فرمانداران و بخشداران و کمیته‌های چندگانه بر استمرار و سعی مضاعف برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و سالم تأکید نمود. رئیس ستاد انتخابات استان فارس تشکیل و استقرار کمیته بحران در روز انتخابات در محل فرمانداری‌ها برای آمادگی و پیش بینی اتفاقات غیرمترقبه را مهم دانست و ابراز امیدواری کرد: انتخابات امن و سالم حاصل تلاش و برنامه ریزی مناسب دست اندرکاران امر است. گفتنی است این جلسه با ارائه مطالبی از سوی لقمانی رئیس هیئت بازرسی استان و گزارش فرمانداران شهرستان‌های جهرم، فیروزآباد، فسا، قیر و کارزین، خفر و فراشبند از آخرین وضعیت و آمادگی‌ها برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا پایان یافت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی