[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

استادان و دانشجویان پیشگامان فضای پرشور انتخاباتی هستند، روزنامه شیراز نوین

معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اشاره به منویات رهبری مبنی بر حضور حداکثری در انتخابات پیش رو گفت: مشارکت بالا و حضور گسترده مردم در انتخابات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در صورتی که نامزدهای انتخابات برنامه‌های مناسبی برای حل مشکلات جامعه ارائه دهند، مردم ایران اسلامی نیز مانند همیشه برای تعین سرنوشت خود در پای صندق‌های رأی حاضر خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در بیست و یکمین جلسه هفتگی شورای راهبردی مسئولان واحدها، حجت الاسلام محمد مهدوی مشارکت بالا و حضور گسترده مردم در انتخابات را از اهمیت بسیار زیادی برخوردار دانست و اظهار داشت: ضروری است بخش‌های حاکمیت برای ایجاد زمینه‌های برگزاری انتخابات پرشور و حضور هرچه بیشتر مردم پای صندوق‌ها برنامه‌ریزی‌های لازم را داشته باشند؛ از همین رو انتظار می‌رود همه نهاد‌ها و دست اندرکاران درگیر در انتخابات باشند.
به عقیده این مقام مسئول در دانشگاه علوم پزشکی شیراز دانشجویان و استادان دانشگاه پیشگامان فضای پرشور انتخاباتی هستند و بر همین اساس از ماه‌ها قبل آمادگی‌ها و برنامه ریزی‌ها در سطح نهاد نمایندگی در استان با موضوع انتخابات کلید زده شده و نیاز است که همچنان و پرقدرت همه واحد‌ها به ویژه بخش‌هایی که مستقیم با قشر جوان و دانشجویان در ارتباط هستند، با تعامل نسبت به برگزاری جلسات و هم اندیشی بیشتر با دانشجویان برای افزایش شور و هیجان و در واقع پررنگ تر شدن فضای انتخاباتی استان و کشور ایفای نقش کنند. 
حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه لذا انتظار می‌رود 28 خرداد شاهد حضور همه اقشار جامعه به ویژه رأی اولی‌ها، قشر جوان و دانشجو در پای صندوق باشیم، گفت: با رأی هوشمندانه و آگاهانه خود می‌توانیم زمینه انتخاب فرد اصلح با هدف حل مسئله جامعه را فراهم کنیم.
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز نقش استادان دانشگاه را بسیار پررنگ‌تر و کلیدی‌تر اعلام کرد و افزود: استادان می‌توانند با تبیین بیشتر فلسفه انتخابات و بیان ضرورت حضور پرشور مردم و در زمینه حضور در انتخابات ضمن آگاهی بخشیدن به جوانان و دانشجویان زمینه افزایش مشارکت را فراهم کنند. 
وی ادامه داد: همه عوامل و مدیران نهاد در دانشگاه علوم پزشکی شیراز باید با مراقبت و تلاش مضاعف خود برای پرشور کردن فضای انتخاباتی با رعایت فضای بی طرفی و در عین حال کمک به همه نهاد‌ها و دست اندرکاران درگیر در انتخابات شوند؛ لذا انتظار می‌رود 28 خرداد همه ما شاهد حضور همه اقشار جامعه باشیم؛ زیرا قرار است به اصلح ترین فرد رأی بدهیم. در ادامه این جلسه مسئولان واحد‌های نهاد نمایندگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برنامه‌های خود را اعلام کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی