[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

شش امتیاز به نفع فوتبال شیراز، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- گروه ورزش
در آغاز رقابت‌های هفته بیست‌وهفتم لیگ دسته اول فوتبال کشور، فجر شهید سپاسی پیروز شد تا هم خود را به‌عنوان مدعی مطرح کند و هم به قشقایی در راه بقا کمک کند.
این تیم عصر دیروز در ورزشگاه پارس میزبان چوکای تالش بود.
تركيب فجر شهید سپاسی: حسین نائيجی، پوريا زارع، محمد قنبری، اميرحسين صدقی، پويا پورعلی، حميد نعمتی، علی نبی‌زاده، سعيد زارع، ميلاد احمدی، فرزان دانا، محمد كاظمی.
ترکیب چوکا تالش: آیدین قویدل، یامین فلاح، کنعان طاهرنژاد، امیرحسین صالحی، حمید خدابنده لو، مهدی محمدیاری، سپهر شعبانی، محمد جعفری، وحید امیری، حسین پاپی، سعید خردمند.
در نیمه اول شاهد یک بازی کم‌موقعیت بودیم و فجری‌ها نمایش جالبی از خود ارائه ندادند. این در حالی بود که چوکا دو فرصت مناسب گلزنی را از دست داد و در نهایت نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.
اما هنوز ده دقیقه از نیمه دوم سپری نشده بود که فجر به گل رسید. ایجاد یک حفره در قلب دفاع چوکا باعث شد تا پاس میلاد احمدی به محمدکاظمی رسیده و این بازیکن جوان کاشانی، ششمین گل این فصل خود برای طلایی‌پوشان را به ثمر برساند. 
این گل باعث شد فجر بر بازی مسلط‌تر شده و نبض کار را در دست بگیرد. 
بازی بدون خلق موقعیت خطرناکی برای دو تیم دنبال شد و در دقیقه ۸۳ نیز مدافع تیم چوکا با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.
در دقیقه نود، چهار دقیقه وقت تلف‌شده برای نیمه دوم اعلام شد که در وقت‌های تلف‌شده هم یک بار تیر دروازه چوکا توسط بازیکنان فجر لرزید.
در دقیقه ۹۴ دانیال کردستانی بازیکن مشهدی فجر دومین گل را هم وارد دروازه چوکا کرد و بازی با نتیجه دو بر صفر به سود طلایی‌پوشان پایان یافت. 
فجر با این پیروزی ۴۳ امتیازی شد و امیدهایش برای صعود را افزایش داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی