[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۱۹
  • دوره جدید

از سفر و دورهمی‌های خانوادگی پرهیز شود، روزنامه شیراز نوین

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در سیصد و سی و چهارمین نشست ستاد دانشگاهی مدیریت بیماری کووید 19، پرهیز از سفرهای غیرضروری و همچنین دورهمی‌های خانوادگی در تعطیلات آخر هفته را الزامی دانست.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» در این نشست با توجه به تعطیلات آخر هفته، ضرورت مشارکت مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از سفرهای غیرضروری برای قطع زنجیره‌های انتقال کروناویروس را موردتأکید قرار داد.
او اظهار کرد: نباید عادی انگاری و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی موجب شود بار دیگر با موج جدیدی از این بیماری مواجه شویم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیان کرد: موفقیت در کنترل و مهار ویروس کرونا، مشارکت مردم و همکاری تمامی سازمان‌ها، ادارات و ارگان‌های مختلف را می‌طلبد؛ بنابراین همه اقشار مردم جامعه در قبال این بیماری خطرناک مسئول هستند.
دکتر لطفی با بیان اینکه همچنان استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی، شست و شوی مرتب دست‌ها و پرهیز از سفرهای غیرضروری و دورهمی‌ها، مهم ترین توصیه‌های بهداشتی به عموم افراد جامعه است، عامل اصلی ایجاد وضعیت بحرانی در استان و آغاز موج‌های جدید ویروس کرونا را جدی نگرفتن این توصیه‌های بهداشتی 
عنوان کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی