[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۱
  • دوره جدید

هر خانه یک ستاد تبلیغاتی آیت‌الله رئیسی، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
دبیر شورای هماهنگی ستاد آیت الله رئیسی در استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد گفت: ابلاغ ستادهای مردمی شورای هماهنگی استان فارس و دو استان مذکور در مدت روزهای اخیر صادر شده است. 
سیدمصطفی قاسمی با اشاره به افتتاح ستاد مرکزی شورای هماهنگی ستاد آیت الله رئیسی در استان فارس افزود: در سطح کلان شهر شیراز بیش از 35 ستاد مردمی حامیان آیت الله رئیسی آماده شده است و در 35 شهرستان استان فارس بدون در نظر گرفتن بخش و روستا دبیر ستادها مشخص شده و احکام صادر شده است و فعالیت در حال شکل گیری است تا در زمان رسمی تبلیغات اقدامات انجام شود.
دبیر شورای هماهنگی ستاد استانی آیت الله رئیسی خاطرنشان کرد: در استان‌های هم جوار فعالیت هماهنگ با استان فارس است و در هرکدام از دو استان بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد تلاش است فعالیت هم‌تراز در حال انجام باشد. قاسمی با اشاره به سهم مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش رو به عنوان یک تکلیف الهی از جانب ملت ایران گفت: به اعتقاد من مشارکت مردم در پای صندوق‌های رأی بیشتر از آن چیزی است که برخی از معاندان نظام ادعا می‌کنند. وی اظهار کرد: رأی بالای مردم در صندوق‌های رأی دشمن شکن و ضمانت جمهوری اسلامی ایران است. قاسمی با اشاره به اینکه آیت‌الله رئیسی در زمان ثبت نام در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اعلام کرد که خانه‌های مردم یک ستاد تبلیغاتی می‌تواند باشد، گفت: هیچ منعی برای اقشار مختلف جهت تشکیل ستاد‌های مردمی و حمایت از آیت الله رئیسی وجود ندارد.
وی با بیان این ستاد کار هماهنگ کننده اقدامات تبلیغات را در سه استان بر عهده دارد گفت: دعوت از آیت الله رئیسی برای حضور در جمع مردم شیراز به او ارسال شده است. وی اظهار داشت: انتخابات یک وظیفه و تکلیف الهی برای مردم جامعه است که مشارکت می‌تواند نظام و انقلاب اسلامی را در مقابل دشمنان 
بیمه کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی