[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

مدیرکل بهزیستی فارس: کمیته راهبردی مسکن تشکیل شد ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل بهزیستی فارس از ساخت ۶۳۵ واحد مسکونی ویژه معلولان و محرومان با اعتباری بالغ بر ۲۲میلیارد و ۳۸۶میلیون تومان در فارس خبر داد.
سید محمدصادق کشفی نژاد با بیان اینکه کمیته راهبردی مسکن برای تجمیع توان دستگاه‌های مختلف تشکیل شده است، گفت: تفاهم پنج جانبه بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، انجمن خیرین مسکن ساز، سازمان بهزیستی و مسکن و شهرسازی برای عملیات ساخت ۶۳۵ واحد مسکونی اجرا شد.
وی با اشاره به اهمیت مسکن معلولان و تفاهم پنج جانبه دستگاه‌های متولی، افزود: در شرایط کنونی کشور که مردم با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند، کار‌های بسیار بزرگی در حوزه مسکن و اشتغال مددجویان صورت گرفته است.
کشفی نژاد ضمن اینکه دستگاه‌های متولی از تمام ظرفیت‌های اداری و بین بخشی استفاده می‌کنند، تصریح کرد: با توجه به کلنگ زنی پروژه ۴۲ واحدی فاضل، اولویت با خانواده‌های دو معلولی و بیشتر خواهد بود. او با بیان اینکه با اجرای تفاهم پنج جانبه امیدواریم گستره فعالیت‌ها به جایی برسد که هیچ نیازمند و مددجویی فاقد مسکن نباشد، تصریح کرد‌: ان‌شاءالله ظرف سه سال آینده واحد‌های مسکونی تحویل مددجویان خواهد شد. 
کشفی نژاد در راستای تأمین مسکن معلولان استان گفت: ۳۶۵ واحد برای خانواده‌های دارای دو معلول یا بیشتر کلنگ زنی شده است. 
او اظهار کرد: هزینه‌های بلاعوض به خانواده‌های معلولان داده می‌شود. او ضمن اینکه کمیته راهبردی مسکن تشکیل شده و مساحت این پروژه ۲۵۷۳ مترمربع است، گفت: در سامانه بنیاد مسکن تاکنون بالغ بر ۹۵۰ خانواده ای که دو معلول و بیشتر دارند ثبت شده است و آمار خانوار‌های نیازمند در آن ثبت می‌شود. 
کشفی نژاد عنوان کرد: با اجرای این تفاهم نامه امیدواریم که بتوانیم مسکن را برای خانواده‌های نیازمند تهیه کنیم تا یکی از دغدغه‌های این عزیزان کم شود.
گفتنی است اعتبار کل ساخت ۳۶۵ واحد مسکونی که با مشارکت ۵ دستگاه متولی تأمین شده، ۲۲میلیارد و ۳۸۶میلیون 
تومان است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی