[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

استاندار فارس: طرح‌های اقتصادی در مناطق محروم تعریف شود، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: دستگاه‌های اجرایی و گروه‌های جهادی باید در امر اجرا و نظارت با یکدیگر همکاری داشته باشند و این روند به معنای رقابت با بخش خصوصی نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در جلسه کارگروه بسیج سازندگی با گرامیداشت ایام رحلت امام خمینی(ره) گفت: بزرگ‌ترین دستاورد امام(ره) نظام جمهوری اسلامی است که باید از این دستاورد حفظ و حراست کنیم و در جهت استمرار 
آن بکوشیم. 
وی افزود: تکیه این نظام بر مردم است و در همین راستا باید در جهت رفع نیازمندی‌های مردم اقدام کنیم و تلاش دولت نیز در همین راستاست. نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: مسئولیت اجتماعی و قانونی ما تقویت نظام و منافع آن و دنباله روی اهداف امام(ره) است و این مسیر با خدمتگزاری به مردم و محرومان ادامه می‌یابد. وی خواستار تعریف طرح‌های اقتصادی در مناطق محروم شد و گفت: با تقسیم کار می‌شود از ظرفیت‌های خرد و کلان شهرستان‌ها بهره گیری کرد. نماینده عالی دولت در استان فارس ایجاد بانک اطلاعاتی از امکانات بسیج سازندگی و بهره گیری از ظرفیت‌های کارشناسی دستگاه‌های اجرایی را از دیگر نیازمندی‌های این حوزه عنوان کرد و افزود: همه ظرفیت‌های اجرایی دستگاه‌ها برای تکمیل طرح‌های سازندگی و بسیج آماده بهره برداری است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی