[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

معرفی چند گل و گیاه آپارتمانی با برگ‌های رنگی، روزنامه شیراز نوین

گیاهان آپارتمانی یکی از مهم‌ترین عناصر زیبایی در خانه هستند، مخصوصاً اگر گیاهان آپارتمانی زیبایی که برگ‌های رنگی دارند را انتخاب کنید.
به گزارش نمناک،گیاهان بهترین راه برای ایجاد فضای متنوع و رنگارنگ در خانه هستند. در این قسمت از نمناک قصد داریم گیاهانی زیبا با برگ‌های چند رنگ را به شما معرفی کنیم که می‌توانید با پرورش آن‌ها در خانه، محیط اطراف را زیباتر و دلنشین‌تر کنید.
گیاه صورتی پولکا دات
برگ‌های صورتی این گیاه جذاب با زمینه سبز پررنگ، آن را به یکی از بهترین گیاهان خانگی تبدیل کرده است؛ مخصوصاً این که برگ‌های آن زیر نور آفتاب صبحگاهی جلوه بسیار عالی پیدا می‌کنند و سایه‌ها و خطوط بنفش و زیبایی روی آن دیده می‌شود. کافی است که در فصل رشد، هر دو الی سه هفته یک‌بار به آن کود بدهید.
بگونیا خالدار
این گیاه یکی از جذاب‌ترین‌هاست که نام آن در این لیست قرار می‌گیرد و دارای نقاط رنگی روی برگ‌هایش می‌باشد و زمینه برگ‌های آن رنگ قرمز دارند. البته پرورش‌اش کار آسانی نیست اما ارزش تلاش دارد.
حُسن یوسف
برگ‌های این گیاه رنگ‌های مختلفی دارند و ظاهر متمایزی را در انتهای برگ ایجاد می‌کنند، در نتیجه برای محیط خانه بسیار جذاب هستند و رنگ آن‌ها شما را عاشق خودشان می‌کند. کافی است آن‌ها را در محیط نسبتاً گرم و روشن نگه دارید تا حداکثر رشد را داشته باشند.
کروتون
این گیاه جزء بهترین گیاهان رنگی برای محیط خانه می‌باشد. برگ‌های چند رنگ و خطوط زیبایی دارد. بهترین حالت این است که آن را در معرض نور جانبی قرار دهید و در محیط خانه بگذارید. معمولاً در نور کم هم دوام خوبی دارند.
گیاه nerve یا عصب گیاهی
برگ‌های این گیاه به رنگ صورتی و سبز دیده می‌شود و ظاهر جذابی را برای محیط خانه ایجاد می‌کند. کافی است که نور کافی به برگ‌های آن برسد. کافی است که آن را نزدیک یک پنجره با نور روشن و زیاد قرار دهید و حتماً 2 الی 4 ساعت در طول روز به آن نور برسانید.
ادامه دارد ...

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی