[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

ناظم الشریعه در خصوص گروه بندی جام جهانی: در گروه سختی قرار گرفتیم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با اشاره به اینکه در مسابقات جام جهانی با قرعه سختی روبه‌رو شدیم اعلام کرد:‌ نظرات مختلفی وجود دارد اما گروه ما آسان نیست. محمد ناظم الشریعه چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا بیان داشت: تیم‌های آرژانتین، صربستان و آمریکا به همراه ایران در گروه ششم قرار دارند.
وی اضافه کرد: تیم آرژانتین قهرمان دوره قبل در سال ۲۰۱۶ است و یک بار هم مقام سوم جام جهانی را به‌دست آورده و تیم آمریکا هم یک مقام دومی ‌و یک مقام چهارمی ‌جام جهانی در کارنامه دارد.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران ادامه داد: همچنین صربستان یکی از تیم‌های پرقدرت شرق اروپاست که ۲سال پیش با آن‌ها بازی کردیم، تیمی ‌با تاکتیک کاملاً دفاعی است و کلاً از تیم‌های گروه ایران  اطلاع کافی داریم، کار سخت است.  
ناظم الشریعه با بیان اینکه هم اینک در کیش با حضور ۲۰ بازیکن مشغول تمرین هستیم  گفت: در نهایت باید برای جام جهانی ۱۴ بازیکن را به لیتوانی میزبان مسابقات ببریم.
وی گفت: همچنین قرار است در مسابقات چهارجانبه در شهر صدرای شیراز از دهم لغایت پانزدهم تیرماه شرکت کنیم که تاکنون حضور تیم‌های ارمنستان و عمان قطعی شده است و از بین آذربایجان و عراق یک تیم دیگر در رقابت‌های شیراز شرکت خواهد کرد.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: همچنین برای مسابقات چهارجانبه شیراز با تیم صربستان مذاکره کرده بودیم اما از آنجا که این تیم در جام جهانی در گروه ما قراردارد حضورشان در این تورنمت منتفی است.  
ناظم الشریعه بیان داشت: از فدراسیون فوتبال می‌خواهیم از تیم ملی فوتسال ایران در راه مسابقات جهانی حمایت ویژه کند و تدارک مناسبی تا پیش از شروع این مسابقات برای تیم ملی در نظر بگیرد.
وی اظهارداشت: فعلاً تمام فکر و ذکر مسئولان فدراسیون معطوف به تیم ملی فوتبال در مسابقات مقدماتی جام جهانی است اما پس از اینکه  تکلیف این تیم مشخص شد باید به فکر تیم ملی فوتسال هم باشند. نهمین دوره مسابقات جام جهانی فوتسال از ۲۱ شهریور تا ۱۱ مهر ۱۴۰۰ به میزبانی لیتوانی برگزار خواهد شد. در مرحله نهایی این رقابت‌ها ۲۴ تیم در شش گروه شرکت دارند که به صورت دوره‌ای باهم بازی خواهند کرد و در نهایت ۲ تیم  از هر گروه  به مرحله بعد راه می‌یابند. در گروه ایران تیم‌های آرژانتین، صربستان و آمریکا حضور دارند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی