[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۱
  • دوره جدید

کالای اساسی بدون دلواپسی ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، یازدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار کالاهای اساسی منطقه پنج کشور به ریاست «عباس قبادی» معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دبیر کارگروه تنظیم بازار کشور و با حضور «حمیدرضا ایزدی» رئیس سازمان صمت فارس، «منصور جباری» مدیرکل غله و خدمات بازرگانی فارس، «امین ساریخانی» معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان و جمعی از فعالان اقتصادی برگزار شد.
ایزدی گفت: اقلام اساسی مانند برنج، شکر، مرغ، گوشت قرمز و روغن خوراکی که مورد نیاز مردم می‌باشد، در شبکه‌های توزیع قرار گرفته و در حال انجام است.
وی ادامه داد: برنامه ریزی‌های لازم توسط ستاد تنظیم بازار فارس انجام شده است و اقلام اساسی در اختیار شبکه‌های توزیع منتخب از جمله فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فروشگاه‌های بزرگ، واحدهای صنفی عمده و خرده فروش، تعاونی کارکنان دولت، کارگری و کارمندی و سایر شبکه‌های توزیع از جمله بازارچه‌های شهرداری قرار گرفته است.
وی ادامه داد: همکاران، فعالان بخش خصوصی و شبکه‌های توزیع نهایت تلاش خود را انجام می‌دهند تا در بهترین شرایط کالاهای اساسی در دسترس هم استانی‌های عزیز قرار بگیرد. در این خصوص کالاهای موردنیاز مردم عزیز استان فارس تأمین شده و قیمت‌ها توسط بازرسان گشت‌های مشترک و ناظران افتخاری کنترل می‌شود. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در این جلسه گزارشی مبنی بر وضعیت تهیه، تأمین، توزیع کالا، کنترل قیمت‌ها و نظارت و بازرسی به ستاد تنظیم بازار و عباس قبادی ارائه نمود که مورد توجه معاون وزیر صمت قرار گرفت و از زحمات ایزدی به واسطه مدیریت بهینه بازار تشکر نمود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی