[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

آماده همکاری با مراکز مشاوره موفق هستیم، روزنامه شیراز نوین

تفاهم نامه همکاری مؤسسه بهار نکو با یک مرکز مشاوره در شیراز امضا و اعلام شد که بهار نکو آماده توسعه همکاری‌های خود با سایر مراکز مشاوره موفق نیز است.
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های استان فارس تفاهم نامه همکاری بهار نکو با مرکز مشاوره «آرامش روان پارس» بین مدیر این مرکز و حجت الاسلام حمید مقامی مسئول نهاد مؤسسه بهار نکو امضا شد و بر اساس آن خدمات با 50 درصد تخفیف به متقاضیان ارائه می‌شود.
حجت الاسلام مقامی اظهار داشت: مؤسسه بهار نکو قادر است برای ارائه خدمات بیشتر به خانواده‌ها با مؤسسه‌های موفق مشاوره همکاری داشته باشد تا بتواند خانواده‌ها را نسبت به موارد زناشویی و موضوعات اجتماعی بیشتر
آگاه کند.
مسئول مؤسسه دانش بنیان خانواده بهار نکو در استان فارس گفت: امروز جامعه نیاز دارد از ظرفیت فرهنگ سراها در محلات برای توسعه مراکز مشاوره به خانواده‌ها با همکاری بهار نکو بهره بگیرد و خدمات مشاوره برای شهروندان بیشتر قابل دسترس باشد.
حجت الاسلام حمید مقامی مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های استان فارس در این مراسم اعلام کرد که مؤسسه بهار نکو آماده توسعه همکاری‌های بیشتر با سایر مراکز مشاوره موفق است.
بر اساس این همکاری ارائه خدمات مشاوره ای به زوج‌های جوان با هدف کاهش ریسک جدایی و توسعه مهارت‌های فردی و زناشویی توسعه می‌یابد.
مسئول مرکز مشاوره آرامش پارس در مراسم امضای این تفاهم نامه با اشاره ارائه خدمات از سوی این مرکز طی همکاری با مجموعه بهار نکو گفت: قرار است در امر مشاوره بتوانیم خدمات نیمه رایگان ارائه دهیم.
محمد صحت با بیان اینکه امروزه مهم ترین مشکل افراد در جامعه شناخت ناکافی از موضوعات و پدیده‌های اجتماعی، مهارت‌های زندگی و توان نامناسب برقراری ارتباط است اظهار داشت: این مرکز مشاوره سعی دارد بدون نگاه درآمدزایی، خانواده‌ها را نسبت به مباحث زناشویی بیشتر آشنا کند.
به عقیده این مشاور بسیاری از مراجعه کنندگان از ابتدایی ترین موضوعات روان شناسی اطلاع کافی ندارند و بر همین اساس در زندگی خود با مشکلات مختلفی مواجه هستند.
وی ترویج ازدواج سپید را به عنوان یک فرهنگ غرب زده اعلام کرد و گفت: ضرورت دارد متولیان امر جامعه را نسبت به این اقدام غیراسلامی بیشتر آشنا کنند؛ زیرا بسیاری از جوانان در دام این نوع نگاه قرار می‌گیرند و با پشیمانی برای رهایی از این موضوع به مراکز مشاوره مراجعه می‌کنند.
صحت اعلام کرد: مجموعه مؤسسه مشاوره آرامش روان تلاش می‌کند به جامعه هدف مجموعه بهار نکو از سوی این مرکز خدمات مشاوره ای نیمه رایگان ارائه دهد.
بر اساس تفاهم نامه امضا شده، متقاضیان مشاوره ازدواج و خانواده می‌توانند با دریافت معرفی نامه از مجموعه بهار نکو و ارائه به مرکز مشاوره آرامش پارس، خدمات موردنیاز را با 50 درصد تخفیف دریافت کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی