[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

معرفی چند گل و گیاه آپارتمانی با برگ‌های رنگی، روزنامه شیراز نوین

پپرومیا
این گیاه انتخاب بسیار عالی برای سبدهای آویزان داخل خانه است. برگ‌های آن بیضی یا قلبی شکل هستند. انواع مختلفی از آن‌ها مثل پپرومیای متالیک و هندوانه‌ای هم یافت می‌شوند که دارای نقاط نقره‌ای با برگ‌های سبز می‌باشند.
گیاه بنفش مخملی
رنگ برگ‌های این گیاه سبز و بنفش است و پرزهای بنفش نازکی روی آن را پوشانده و یک بافت مخملی برای آن ایجاد کرده است. می‌توانید این گیاه را در سبدهای آویزان داخل خانه نگهداری کنید و به راحتی آن را قلمه بزنید.
بگونیا رکس
این گیاه دارای رنگ‌های مختلفی است و می‌توانید چند رنگ متفاوت از آن را تهیه کنید و یک کالکشنی از گیاه بنفش، صورتی، سبز یا نقره‌ای در محیط منزل بسازید که ظاهر بسیار جذابی را ایجاد می‌کند. فقط باید آن را در دمای معمولی و در معرض نور خورشید قرار دهید.
ماسک آفریقایی
این گیاه هم دارای برگ‌های بزرگ با رنگ سبز تیره است که خطوط رنگی از جمله سفید روی آن دیده می‌شود که رشد مناسبی دارد؛ به شرطی که هنگام صبح در معرض نور خورشید قرار بگیرد.
کاکتوس بیابانی
این کاکتوس جزء گیاهان سوکولونت بسیار عالی محسوب می‌شود. ظاهر بسیار جذابی دارد. توانایی فتوسنتز در آن بسیار بالاست و گزینه خوبی برای افرادی است که مشغله زیادی دارند زیرا نیاز به مراقبت بسیار سفت و سختی ندارد.
گیاه مار
گیاه مار گزینه مناسبی برای نگهداری در محیط منزل است، ظاهر آن سبز رنگ است و می‌تواند هوای داخل خانه را تصفیه کند. این گیاه برگ‌های بزرگ، رو به بالا و سبز رنگی دارد که خطوطی از سفید یا زرد در گوشه‌های این برگ دیده می‌شود. البته باید مراقب باشید که در آب دادن به این گیاه زیاده‌روی نکنید.
ادامه دارد ...

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی