[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: رسانه‌ها اندیشه‌های امام را برای جوانان بیان کنند، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: رسانه‌ها اندیشه‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی و دستاوردهای قیام ۱۵ خرداد را برای جوانان بیان کنند 
عباس حاجی زاده افزود: قیام ۱۵ خرداد زمینه‌ساز پیروزی انقلاب اسلامی شد، رسانه‌ها اندیشه‌های معمار کبیر انقلاب و دستاوردهای این حادثه عظیم را برای جوانان تشریح و بیان کنند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، عباس حاجی زاده مدیرکل ورزش و جوانان فارس صبح روز ۱۳ خردادماه در مراسم تکریم و بزرگداشت رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد با تسلیت فرا رسیدن این ایام گفت: رهبر کبیر انقلاب با برهم زدن تصورات دنیای شرق و غرب مبنی بر پایان حکومت‌های دینی و اخلاقی، با حمایت مردم در سراسر کشور پرچم نهضت اسلامی را برافراشت.
وی ادامه داد: امام خمینی (ره ) در برابر استعمار و استبداد با شجاعت تمام به پا خاست و با اتکا به خداوند در مسیر اسلام ناب محمدی(ص) نهضت را به پیروزی رساند.
حاجی زاده با اشاره به انتخاب رهبر معظم انقلاب پس از رحلت امام نیز گفت: با انتخاب هوشمندانه امام خامنه‌ای به مقام رهبری امت، پرچم این نظام روزبه‌روز برافراشته‌تر و قله‌های افتخار یکی پس از دیگری فتح شد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در بخش دیگری از صحبت‌های خود با یادبود قیام ۱۵ خرداد بیان داشت: این خیزش مردمی در سال ۱۳۴۲ آغازگر نهضت و زمینه‌ساز انقلاب اسلامی شد.
وی ادامه داد: در این زمینه رسانه‌ها باید دستاوردهای ۱۵ خرداد را برای نسل جوان تشریح و شهادت و رشادت‌های جوانان آن برهه را برای جوانان امروز تشریح کنند.
حضور پرشور و حداکثری آحاد مردم در پای صندوق‌های رأی از دیگر توصیه‌های مدیرکل ورزش و جوانان فارس بود و در این باره گفت: مشارکت در سرنوشت و احساس مسئولیت اجتماعی در قبال آینده کشورمان از وظایف اجتماعی تمامی افراد جامعه است و انتخاب فردی اصلح در این رویداد تضمین کننده بهبود وضعیت خواهد بود.
در ادامه این مراسم، خسرو شمسایی استاد دانشگاه شیراز نیز به تشریح قیام ۱۵ خرداد و بیان ابعاد رهبری امام خمینی(ره) در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی پرداخت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی