[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

فجری‌ها نقره داغ شدند، روزنامه شیراز نوین

کمیته انضباطی رأی خود را در خصوص تخلف دو تیم لیگ دسته اولی صادر کرد. آرای انضباطی صادره به شرح زیر است:
دیدار تیم‌های بادران تهران و هوادار تهران در حالی برگزار شد که از سوی جمشید شاه محمدی، مربی تیم بادران تهران تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی انجام شد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد. (این رأی قطعی است)
فریدون قربانیان، مدیرعامل تیم بادران تهران به دلیل بدرفتاری نسبت به مقامات رسمی مسابقه به دو جلسه محرومیت از حضور در محل برگزاری مسابقات تیم مربوطه و پرداخت 51 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.  (این رأی قابل تجدید نظر است)
تیم بادران به دلیل داشتن 8 بازیکن اخطاری باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی قطعی است)
تیم هوادار تهران به دلیل داشتن 7 بازیکن اخطاری باید 45میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی قطعی است)
تیم هوادار تهران به دلیل فحاشی یکی از عوامل تیم به داوران که باشگاه از اعلام هویت وی خودداری کرده است، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قطعی است)
حمید کاظمی، بازیکن تیم بادران تهران به دلیل رفتار غیر ورزشی به توبیخ کتبی محکوم شد. (این رأی قطعی است)
رضا عنایتی، سرمربی تیم هوادار تهران به دلیل توهین به افراد حاضر در جایگاه ویژه ورزشگاه به یک جلسه محرومیت و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
*محرومیت و جریمه نقدی برای سرمربی تیم فجر شهیدسپاسی
مسابقه تیم‌های پارس جنوبی جم و فجر شهیدسپاسی برگزار شد. علی اصغر کلانتری، سرمربی تیم فجرشهیدسپاسی با وجود محرومیت و استقرار در سکوها به بحث داوری اعتراض کرد و این امر باعث ایجاد تنش در مسابقه شد و پس از پایان دیدار فوق برخورد لفظی با داوران که موجب تحریک افراد تیم شد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی قطعی است)
محمد حسین نائیجی، دروازه‌بان تیم فجر شهیدسپاسی شیراز به دلیل درگیری با یکی از عکاسان بعد از اتمام مسابقه به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی قطعی است) 
علی نبی زاده، بازیکن تیم فجر شهیدسپاسی شیراز به دلیل اهانت به داور که منجر به اخراجش شد به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی قطعی است)کمیته انضباطی اعلام کرد در خاتمه بازی فوق یکی از همراهان تیم فجر شهید سپاسی به داوران در مقابل رختکن فحاشی کرد که لازم است باشگاه فجر شهیدسپاسی نسبت به معرفی کامل این فرد اقدام و مراتب را در مهلت دو روز به این کمیته اعلام کند در غیر این‌صورت تنبیهات مقرر در آیین نامه نسبت به باشگاه اعمال خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی