[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

سینما سرزمین ملودرام‌ها، روزنامه شیراز نوین

بیش از ۱۵۰۰ نفر از مخاطبان به سؤال «غم‌انگیزترین فیلمی که در زندگی خود دیده‌اید چیست؟» پاسخ داده‌اند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، همه ما این حالت را تجربه کرده‌ایم. این که اتفاقی در محل کار یا زندگی شخصی شما می‌افتد که تنها نیاز دارید گریه کنید. 
اینجا کاتالوگ کاملی از فیلم‌های اشک‌آور وجود دارد که شما پس از دیدن آن ها، از فرط گریه با انبوهی از دستمال کاغذی مواجه می‌شوید. بیش از ۱۵۰۰ نفر از مخاطبان به سؤال «غم‌انگیزترین فیلمی که در زندگی خود دیده‌اید چیست؟» پاسخ داده‌اند. در اینجا، فیلم‌های غمگینی که با رأی مخاطبان انتخاب شده، آورده شده است.
لیلو و استیچ :ممکن است لیلو و استیچ فیلمی سرگرم کننده و شاد به نظر برسد، اما اگر کمی عمیق‌تر نگاه کنید، داستان در مورد یک خانواده غمگین است که به دلیل شرایط ناگوار خود در تلاش و تکاپو است. لیلو سعی می‌کند تا با غم و اندوه خود مقابله کند، اما نانی مشغول مراقبت از لیلو است و به خود اجازه نمی‌دهد که غصه بخورد و یا منتظر حمایت کسی باشد.
پلی به سوی ترابیتیا: فیلم پلی به سوی ترابیتیا، محصول سال ۲۰۰۷، اقتباسی زیبا از رمان برنده نشان نیوبری در سال ۱۹۷۷ در مورد دوستی و خیال است. درست مثل کتاب کاترین پترسون، این فیلم اشکتان را درخواهد آورد. حتی اگر از قبل بدانید چه پیش می‌آید.
چه رؤیا‌هایی که می‌آیند: اگر صریح بگوییم، بسیاری از مردم در طول این فیلم به روش‌های بسیار ناراحت کننده‌ای می‌میرند. حتی اگر قرار باشد در طول این فیلم کاملاً اشک بریزید، این فیلم لزوماً شما را در باقی هفته در حالت افسردگی قرار نخواهد داد. با کمال تعجب، تعدادی از کاربران گفته‌اند که این فیلم تسکین دهنده و دلگرم کننده است. یکی از کاربران نوشته است: هرچه تاریکی بیشتر باشد، پیروزی بیشتر خواهد بود.
ماهی بزرگ: فیلم خارق‌العاده تیم برتون نه تنها فیلم زیبایی است، بلکه دارای یک پیام باورنکردنی است که هرگز قدیمی نمی‌شود. فارغ از این که شما چند بار آن را دیده باشید. ویل بلوم که سال‌ها با پدر خود، ادوارد بلوم قطع رابطه کرده‌است، خبردار می‌شود که پدر از یک بیماری ناعلاج رنج می‌برد. ویل به زادگاه خود آلاباما بر می‌گردد و پس از ارتباط با کسانی که زمانی به پدرش نزدیک بوده‌اند با زوایای جدیدی از زندگی پدر خود آشنا می‌شود.
مسیر سبز: این درام جنایی فانتزی مسحورکننده، محصول سال ۱۹۹۹ اقتباس شده از رمان استیون کینگ در سال ۱۹۹۶ است. ممکن است این فیلم سه ساعته در پایان شما را از نظر احساسی خسته کند، اما داستان این فیلم که درباره یک افسر زندان و یک زندانی خاص است؛ ارزش زمان و صرف انرژی را دارد، به‌خصوص اگر مایل به گریه کردن هستید.
زاخاری عزیز: فیلم زاخاری عزیز با پروژه‌ای جذاب از یک فیلم ساز شروع می‌شود. این فیلم‌ساز درحال ساخت مجموعه ویدیویی برای پسر دوست نزدیک خود، پس از قتل پدر او است. اما همزمان با خلق فیلم‌های کوئین، این داستان دلخراش به یک تراژدی جنایی واقعی تبدیل می‌شود. حتماً هنگام تماشای این فیلم، یک جعبه دستمال کاغذی کنار خود بگذارید.
مدفن کرم‌های شب‌تاب: شاید با فیلم‌های استودیو گیبلی آشنا باشید. این انیمیشن داستان دلهره‌آور دو خواهر و برادر ژاپنی را روایت می‌کند که در حال تلاش برای جان سالم به در بردن از اثرات ویرانگر جنگ جهانی دوم در یک شهر اشغالی هستند.
زندگی زیباست: فیلم زندگی زیباست محصول سال ۱۹۹۷، با نقش آفرینی بازیگر ایتالیایی روبرتو بنینی، به نظر می‌رسد که یک فیلم کمدی باشد. هرچند این فیلم یکی از برترین آثار کمدی جهان محسوب می‌شود؛ اما فقط نیمه اول فیلم حالت کمدی دارد. این فیلم به شیوه‌ای احساسی به چگونگی عشق پدر به فرزندش و تلاش او برای دور نگه داشتن پسرش از ناراحتی‌های روانی و جسمی دوران جنگ جهانی دوم می‌پردازد.
هاچی: داستان یک سگ: هاچی محصول سال ۲۰۰۹، بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است. این فیلم درباره وفاداری مادام‌العمر بین یک مرد و سگ او است. یکی از کاربران گفته است: این تنها فیلمی است که باعث گریه من شده است.
هیولایی فرا می‌خواند: این فیلم محصول سال ۲۰۱۶، داستان کانر اوملی، کودک ۱۲ ساله‌ای است که سرطان بسیار پیشرفته مادرش زندگی او را به هم ریخته است و درباره زمانی است که وی با یک هیولای خیالی درخت مانند دیدار می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی