[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

فرماندار لارستان: عملکرد خوب شورا ترغیب‌کننده برای شرکت در انتخابات است، روزنامه شیراز نوین

معاون استانداری فارس و فرماندار ویژه شهرستان لارستان تأکید کرد که شوراهای اسلامی شهر و روستا با عملکرد خوب خود، در مردم ایجاد امید کرده و آنان را به شرکت در انتخابات‌ ترغیب می‌کنند.
جلیل حسنی در نشستی با اعضای شورای اسلامی شهرستان لارستان، ضمن قدردانی از اقدامات شوراها و با بیان اینکه انقلاب اسلامی در روند تکاملی خود، بی نیاز از حضور مردم نیست، گفت: شوراهای اسلامی روستاها، عشایر، شهر و شهرستان و همه و همه، میراث گرانبهای حضرت امام(ره) می‌باشد که نمونه و الگویی از مشارکت مردم در تصمیم‌گیری‌ها، تصمیم سازی‌ها و فعالیت‌های اجرایی، فرهنگی و اجتماعی در شهرها و روستاهای 
کشور است.
به گزارش ایسنا، حسنی گفت: امروزه شوراها حلقه اتصال مردم و مسئولان و بیان‌کننده و پیگیر مشکلات، موانع و محرومیت‌های مناطق خود هستند که خدا را شکر طی سال‌های گذشته، تأثیر خوبی در هم افزایی، رفع مشکلات و ارائه راهکارها برای مناطقی آباد و توسعه یافته داشته اند.
وی از شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نهادی مردم‌محور نام برد و گفت: شوراهای اسلامی به عنوان نهادی برخاسته از اراده مردم باید منشأ خدمات ارزشمندی باشند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.
معاون استانداری فارس خاطرنشان کرد: خدمت به مردم راهبرد اصلی دولت و نظام اسلامی است و در این چهارچوب هیچ مانعی نباید در مسیر خدمت به مردم وجود داشته باشد.
حسنی با تأکید بر اینکه همت و تلاش شوراهای اسلامی باید معطوف به رفع مشکلات و موانع سد راه مردم باشد، اضافه کرد: رفع مشکلات مردم به عنوان ولی‌نعمتان انقلاب باید مهم‌ترین هدف شوراها باشد.
فرماندار ویژه لارستان ادامه داد: برای اینکه این مهم بهتر از گذشته رقم بخورد و حضور شوراها به نمایندگی از مردم در پیگیری امور تبلور بیشتری پیدا کند، ایجاد اشتیاق و امید به منظور مشارکت بالای مردم در انتخابات، باید مورد توجه و تأکید قرار گیرد.
نماینده عالی دولت در لارستان خاطرنشان کرد: شوراها با اقدامات، فعالیت‌ها، عملکرد و رفتار خویش می‌توانند امیدواری مردم به نهاد شورا و همچنین ترغیب آنان به حضور مردم در پای صندوق‌های رأی را افزایش دهند.
حسنی ادامه داد: در انتخابات ۲۸ خرداد نیز انتظار داریم که اعضای شوراها، دهیاران، معتمدان، خیران و متنفذان محلی این امر مهم را مورد توجه قرار دهند، تا ان شاء الله اعتماد مردم به نهاد انتخابات، بیش از پیش شود و این موضوع برای نسل‌های آینده به عنوان راهکاری جذاب و خوشایند مورد استقبال قرار گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی