[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

مردم باید با تعقل و تدبیر در انتخابات شرکت کنند، روزنامه شیراز نوین

فرمانده ارشد آجا در استان‌های فارس و بوشهر با بیان اینکه در برهه خاصی از زمان قرار گرفته‌ایم و نیاز داریم که مردم بیش از سایر زمان‌ها در انتخابات شرکت کنند، تأکید کرد: زمان آزمون و خطا نیست و مردم باید با تعقل و تدبیر در انتخابات شرکت کنند.
امیر ابوالقاسم رضایی در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه ترکیب فعلی کاندیداهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شامل همه افکار و گروه‌های سیاسی است، افزود: اکنون فضای خوبی در انتخابات فعلی حاکم است. وی با تصریح بر این نکته که معتقدم شاهد مشارکت بالایی در انتخابات 28 خردادماه خواهیم بود، عنوان کرد: مردم ایران، مردمی فهیم هستند و می‌دانند چه زمانی وارد صحنه شوند و با حضورشان مشت محکمی بر دهان دشمن بزنند. فرمانده ارشد آجا در استان‌های فارس و بوشهر ادامه داد: نمی‌توان گفت که عواملی مانند شیوع کرونا، مذاکرات، معیشت و... در انتخابات تأثیر ندارد؛ بلکه برعکس عوامل خارجی و محیطی بر هر مأموریتی تأثیرگذار است.
امیر رضایی تصریح کرد: لذا باید شرایط را در نظر گرفت؛ زیرا وقتی بحث دفاع از کشور است، حتی اگر سنگ از آسمان هم ببارد باید در انتخابات شرکت کنیم.
وی با تأکید بر اینکه انتخابات از مسائل حیاتی برای یک کشور محسوب می‌شود، اظهار کرد: حضور در انتخابات کمتر از جهاد در راه اسلام و میهن نیست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی