[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۱
  • دوره جدید

معرفی چند گل و گیاه آپارتمانی با برگ‌های رنگی، روزنامه شیراز نوین

این گیاه برگ‌های بنفش تیره دارد. اثراتی از رنگ سبز هم در وسط برگ آن دیده می‌شود. درخشش زیادی روی برگ‌های این گیاه وجود دارد و باید آن را به سمت پنجره‌های جنوب یا غرب قرار دهید تا بتواند در طول روز 2 الی 4 ساعت نور کافی دریافت کند.
فرفیون زینتی یا تاج‌ خار
این گیاه بهترین گیاه گل‌ده برای محیط داخل خانه است. رنگ‌های آن صورتی پررنگ هستند و ترکیبی از رنگ‌های دیگر هم روی برگ‌هایش دیده می‌شود. باید در محیط روشن قرار بگیرد و 3 الی 4 ساعت در طول روز نور مستقیم دریافت کند.
گیاه سرخ برگه
این گیاه جزء گیاهان محبوب در جشن کریسمس محسوب می‌شود. تعادل زیادی بین رنگ‌های سفید، قرمز و صورتی ایجاد می‌کند و یکی از بهترین گیاهان برای محیط داخل خانه محسوب می‌شود. کافی است که در طول روز بیش از 7 ساعت در معرض نور مستقیم قرار بگیرد.
کلیویا
این گیاه برای محیط داخل خانه ظاهر بسیار خوب و جذابی را ایجاد می‌کند و می‌توانید چند تا از آن‌ها را نگهداری کنید. رنگ‌های آن از نارنجی تا قرمز وجود دارند. حتی اگر گل ندهند، باز هم جذابیت کافی را در محیط خانه ایجاد می‌کنند. فقط باید دقت کنید که این گیاه سمی ‌است، بنابراین آن را از دسترس کودکان و پرنده‌های خانگی دور نگه دارید.
کاکتوس مدادی
این گیاه ساقه‌های بسیار جذابی دارد که شبیه به مداد است و می‌تواند در محیط خانه رشد خوبی داشته باشد و رنگ‌های جذابی را ایجاد کند. برگ‌های آن سمی ‌هستند و نباید در دسترس کودکان و پرنده‌های خانگی قرار بگیرند. کافی است که در طول روز بین سه و چهار ساعت آن را نزدیک به نور خورشید قرار دهید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی