[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۶
  • دوره جدید

باید در نحوه مدیریت ورزشگاه پارس تجدید نظر شود، روزنامه شیراز نوین

عضو هیئت مدیره و مدیر اداری باشگاه قشقایی شیراز با اشاره به وضعیت ورزشگاه پارس، تأکید دارد که برای بهبود شرایط، باید در نحوه مدیریت این ورزشگاه تجدید نظر شود.
دیدار خانگی عصر سه‌شنبه ۱۸ خرداد تیم فوتبال قشقایی شیراز مانند دو هفته قبل، با حواشی زیادی همراه بود. آن روز و در پایان بازی تیم‌های قشقایی شیراز و استقلال خوزستان، خاموش شدن چراغ‌های ورزشگاه بلافاصله بعد از اتمام بازی، مجادله مسئولان باشگاه قشقایی و ورزشگاه پارس را به دنبال داشت و در بازی عصر ۱۸ خرداد قشقایی شیراز با گل ریحان البرز، رخدادهای دیگری پیش از شروع مسابقه، حاشیه ساز شد.
شهرام پورحمزه، عضو هیئت مدیره و مدیر اداری باشگاه قشقایی در این خصوص به ایسنا گفت: متأسفانه مدیران مجموعه ورزشگاه پارس، درب ورودی به زمین چمن استادیوم را در فاصله کمتر از دو ساعت مانده به آغاز بازی قفل کرده بودند و گوشی‌هایشان هم خاموش بود. حال اینکه آن درب برای ورود عوامل و تدارکات تیم و حتی آمبولانس پیش‌بینی شده و استفاده می‌شود؛ در بازی مقابل گل ریحان، این درب تا ۴۵ دقیقه قبل از بازی قفل بود و بعد از تماس‌ها و پیگیری بسیار، باز شد.
پورحمزه افزود: مشکلات ما در مسابقه با گل ریحان به همین محدود نشد و برق مورد نیاز برای راه‌اندازی سیستم صوتی، تا حدود نیم ساعت پس از شروع مسابقه وصل نشد و باز هم گوشی‌های عوامل ورزشگاه خاموش بود و کسی پاسخگوی ما نبود.
او با اشاره به اینکه دو هفته قبل هم مشکلات دیگری با مدیران ورزشگاه پارس به وجود آمده و باعث درگیری شده بود، افزود: مجموعه ورزشگاه پارس به هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان واگذار شده و ظاهراً افرادی که آنجا حضور دارند، شرایط خاص تیم‌های فوتبال را درک نمی‌کنند. آن‌ها باید بدانند که در این وضعیت حساس باید در کنار تیم باشند و حمایت کنند، اما متأسفانه در بازی قبلی، تنها چند دقیقه پس از پایان بازی چراغ‌ها را خاموش کردند و باعث درگیری شدند و این هفته هم حواشی دیگری برای ما به وجود آوردند.
وی گفت: چطور ممکن است تیم میزبان در شهر خودش، بیش از یک ساعت پشت درب ورزشگاه بماند؟ هیچ‌کس هم در ورزشگاه پاسخگوی ما نبود و حتی گوشی مدیر ورزشگاه هم خاموش بود. حتی چندین بار رئیس هیئت فوتبال استان با آن‌ها تماس گرفت و بالاخره پس از سی دقیقه، برق سیستم صوتی ما وصل شد، در حالی که باید یک ساعت و نیم قبل از بازی برق داشته باشد.
عضو هیئت مدیره باشگاه قشقایی با ابراز گلایه‌مندی از مسئولان استان گفت: در همه شهرهایی که می‌رویم، شاهد هستیم که چگونه تمام عوامل دست به دست داده‌اند تا تیم‌شان نتیجه بگیرد، ولی در شیراز نه تنها این اتفاق نمی‌افتد بلکه سنگ‌اندازی‌هایی از این دست هم حادث می‌شود. ما حتی هفته‌هایی که میزبان هستیم و باید در ورزشگاه پارس بازی کنیم، از انجام تمرین در این زمین محروم می شویم. به نظر می‌رسد اداره کل ورزش و جوانان استان باید در مدیریت مجموعه پارس تجدید نظر کند، نظر کارشناسان را بپرسد تا مشکلاتی از این دست، تکرار نشود. مدیر اداری باشگاه قشقایی شیراز افزود: در چند هفته پایانی شرایط به شکلی است که هر امتیازی برای ما اهمیت دارد تا بتوانیم ماندنمان در لیگ را مسجل کنیم. تمام مسائل و مشکلات به کنار، نمی‌دانیم با این سنگ‌اندازی‌ها چه کنیم که تیم را وارد حاشیه می‌کند. حتی در پایان مسابقه شاهد بودیم که یکی از عوامل ورزشگاه پارس با حراست اداره ورزش و جوانان درگیری پیدا کرد. این نشان می‌دهد که مدیریت مجموعه مشکل دارد. در بازی قبلی که درگیری بین تدارکات ما و عوامل ورزشگاه به وجود آمد، آن‌ها ادعا کردند که ما مقصر بوده‌ایم اما این بار مشخص شد که مدیریت مجموعه مشکل دارد و به دنبال ایجاد تنش است.
پورحمزه خاطرنشان کرد: چنین رفتارهایی باعث ایجاد این شائبه می‌شود که شاید عوامل داخلی هم دوست ندارند تیم قشقایی نتیجه بگیرد و این مسائل قطعاً روی ذهن هواداران تیم، اثر منفی می‌گذارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی