[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۷
  • دوره جدید

کلانتری: به این یک امتیاز هم راضی هستیم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی گفت: هدف ما در بازی دیروز كسب سه امتياز بود و می‌توانستيم به آن دست يابيم ولی كسب اين يک امتياز نيز برای تيم ما با توجه به نتايج ديگر بازی‌ها خوب بود.
علی اصغر كلانتری سرمربی فجرشهيدسپاسی پس از بازی مقابل خيبر خرم آباد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شكر كه در اين بازی سخت و با تمام اتفاقاتی كه در طول هفته در خصوص محروميت‌ها گريبان ما را گرفت توانستيم به لطف خداوند متعال و تلاش بازيكنان با امتياز خرم آباد را ترک كنيم.
كلانتری ادامه داد: در نیمه اول کنترل بازی را در دست داشتیم و به جز در يک صحنه موقعيتی به حريف نداديم. تيم حريف هم در دفاع تیمی منظم بود و اصول دفاعی را به خوبی رعایت می‌کرد ولی ما می‌توانستيم در نيمه اول به گل برسيم كه متأسفانه كم دقت عمل كرديم و يک موقعيت صد درصد ما نيز توسط كمك داور آفسايد اعلام شد.
سرمربی فجرشهیدسپاسی افزود: در نیمه دوم با تمرکز بهتر وارد زمین شدیم و با تغييری كه انجام داديم به بازی سرعت دادیم و از فضاهای به وجود آمده استفاده کردیم و موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم. تيم حريف نيز در نيمه دوم به سانتر از جناحين رو آورده بود كه دروازه‌بان تيم ما بسيار عالی عمل كرد.
وی بيان داشت: بازی خارج از خانه بود و هر چند هدف ما كسب سه امتياز بود و می‌توانستيم به آن دست يابيم ولی كسب اين يک امتياز نيز برای تيم ما با توجه به نتايج ديگر بازی‌ها خوب بود.
كلانتری در انتها در خصوص داوری گفت: متأسفانه در دقايق پايانی نيمه اول كمک داور و در شرايطی كه مهاجم ما يک متر عقب‌تر بود به اشتباه موقعيت صد درصد ما را آفسايد اعلام كرد كه می‌بايست به كميته داوران به صورت مكتوب و مستند اعتراض كنيم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی