[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

نهاد مرجعی برای نظارت بر روند توسعه و محرومیت‌زدایی است، روزنامه شیراز نوین

انتصاب حجت الاسلام محمدحسن مرادی به سمت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن فارس، با حضور حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور در شیراز و اهدای حکم انجام شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، حجت الاسلام محمدحسن مرادی در حاشیه این مراسم که با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور و مدیرکل، معاونان و همکاران بنیاد مسکن برگزار گردید، جایگاه این دفتر را مرجعی برای نظارت بر محرومیت زدایی و توسعه روستایی عنوان کرد.
حجت الاسلام مرادی در ادامه اظهار داشت: این دفتر باید پایگاهی برای رفع نیازهای روستاییان و تظلم خواهی و شنیدن درددل‌های آنان باشد. بنیاد مسکن همیشه و همواره در کنار مردم مظلوم و ستمدیده بوده و همیشه در کانون بحران به کمک این مردم شتافته است و اکنون نیز باید با همین رویکرد فعالیت کند.
وی اضافه کرد: پایبندی به برگزاری نماز اول وقت در بنیاد، توجه به حجاب و عفاف و طرح‌های امر به معروف و نهی از منکر، نظارت بر اجرای قانون، نظارت بر فضاسازی‌های معنوی در طرح‌های عمرانی و گره گشایی از مشکلات ستمدیدگان و محرومان موضوعاتی است که از سوی دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان فارس 
دنبال می‌شود.
حجت الاسلام محمدحسن مرادی پیش تر در استان خوزستان در بنیاد مسکن مسئولیت داشته است. مسئولیت امام جمعه شهرک‌های شمال غرب شیراز و همچنین مسئولیت قائم مقامی نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان فارس از دیگر مسئولیت‌های وی است. پیش از این آیت الله مرحوم اسدالله ایمانی و همچنین آیت الله لطف الله دژکام ائمه جمعه شیراز، مسئولیت دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن فارس را 
بر عهده داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی