[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

عقد تفاهم نامه بین دو ارگان ورزشی فارس، روزنامه شیراز نوین

تفاهم نامه همکاری کمیته حقوق ورزشی استان فارس با هیئت دوچرخه سواری استان فارس امضاء شد. به گزارش روابط عمومی‌کمیته حقوق ورزشی استان فارس، تفاهم نامه همکاری کمیته حقوق ورزشی استان فارس با هیئت دوچرخه سواری استان فارس امضا شد.
طی جلسه‌ای با حضور دکتر محمد جواد کشاورز رئیس هیئت دوچرخه سواری و امیرحسین شادمانی سرپرست کمیته حقوق ورزشی، اولین تفاهم نامه همکاری  کمیته حقوق ورزشی در فارس با هیئت دوچرخه سواری استان با هدف مشاوره تخصصی حقوقی و برگزاری دوره‌های آموزشی امضا شد.
کشاورز ضمن استقبال از این همکاری گفت: یکی از نیازهای ضروری این روزهای ورزش توجه به حقوق ورزشی است که با شروع به کار کمیته حقوق ورزشی استان این مهم بیش از پیش دست یافتنی است و خانواده دوچرخه سواری فارس در این راستا پیش قدم شده است.
شادمانی نیز ضمن تشکر از حُسن توجه کشاورز به اهمیت افزایش دانش حقوقی دوچرخه سواران فارس افزود: خانواده ورزش می‌تواند با توجه ویژه به حقوق ورزشی خدمات گسترده‌ای به دست‌اندرکاران این حوزه ارائه دهد که قطعاً این خدمات منشاء خیرات و برکات بسیاری خواهد بود.
لازم به ذکر است کمیته حقوق ورزشی استان فارس به عنوان اولین کمیته حقوق ورزشی در کشور در اردیبهشت ماه فعالیت خود را آغاز نموده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی