[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

به‌دنبال ارتقای صنعت ساختمان هستیم ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راه و شهرسازی گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان نقش مهمی در کیفیت ساخت و سازها و رعایت ضوابط و مقررات ملی ساختمان بر عهده دارد؛ لذا تشکیل هیئت مدیره متعهد، مسئول، قانونمند و متخصص می‌تواند موجب توسعه تعالی مهندسی، تأمین حقوق شهروندی و حفظ جایگاه این سازمان در سطح استان شود.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، مهندس جعفر زاهدی مدیرکل راه و شهرسازی فارس، با بیان مطالب فوق از مهندسان و حرفه مندان جهت کاندیداتوری هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس دعوت به عمل آورد.
وی تصریح کرد: ثبت نام کاندیدا‌های عضویت در نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان فارس از اول خردادماه 1400 آغاز شده و تا پایان ماه جاری نیز ادامه دارد.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس اضافه کرد: تمامی علاقه مندان حائز شرایط نامزدی دارای پروانه اشتغال به کار معتبر مهندسی در یکی از رشته‌های معماری، عمران، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، شهرسازی، ترافیک و نقشه برداری که واجد شرایط مندرج در ماده 11 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و ماده 59 آیین نامه اجرایی می‌باشند، با در دست داشتن مدارک می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند.
مهندس زاهدی خاطرنشان ساخت: بی شک ارتقای صنعت ساختمان و دانش حرفه ای به نحوی که هم مهندسان و هم مردم به این حرفه افتخار کنند، در گرو شکل گیری سازمان نظام مهندسی پویاست.
او اضافه کرد: البته برای رسیدن به این اهداف تنها عضویت در هیئت مدیره سازمان هدف اصلی نیست؛ بلکه وسیله ای است تا از طریق آن به مهندسی ساختمان استان کمک شود و ضمن اندیشیدن به پویایی ورود اندیشه‌های نوین مهندسی به آنها 
عمل شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی