[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

تبعیت از قوانین ، روزنامه شیراز نوین

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار شهرستان شیراز گفت: تبلیغات ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر آغاز شده و تا ۲۴ ساعت مانده به شروع رأی گیری ادامه دارد و کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر ملزم به رعایت قوانین تبلیغات هستند. 
به گزارش شیرازنوین به نقل از کمیته اطلاع رسانی، اخبار و مستندسازی ستاد انتخابات شهرستان شیراز، عبدالرسول حقیقی با اشاره به مدت یک هفته ای برای تبلیغات نامزد‌های ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، تصریح کرد: کاندیداهای شورای شهر طبق دستورالعمل تبلیغاتی و قانون اقدام به تبلیغ نمایند تا برخوردی با هیچ شخصی صورت نگیرد و گزارش تخلفی ثبت نگردد. 
رئیس کمیته نظارت بر تبلیغات انتخابات شهرستان شیراز، با بیان اینکه کاندیداها باید آدرس ستاد‌ها و مسئولان هر ستاد را به فرمانداری شهرستان شیراز معرفی نمایند و در غیر این صورت ستاد تعطیل خواهد شد، افزود: کاندیداها ضمن مراجعه به فرمانداری و انجام اقدامات مذکور، نسبت به دریافت دستورالعمل تبلیغات اقدام کرده و مطابق آن تبلیغات خود را انجام دهند. حقیقی با تأکید بر اینکه کاندیداها صرفاً مجاز به چاپ و نصب بنرهای حداکثر با ابعاد ۳ در ۴ متر در محل ستاد و ۷۰ در ۱۰۰ سانتیمتر در سایر نقاط شهر هستند، افزود: ستاد‌های تبلیغاتی به منظور رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، فاصله گذاری‌های اجتماعی هشت متری را در نشست‌ها و تجمع‌های فضای باز رعایت کنند. 
به گفته معاون فرماندار شهرستان شیراز، نصب اقلام تبلیغاتی بر تابلوهای راهنمایی و رانندگی و سایر نقاط و امکانی که ایجاد خطر می‌کند، ممنوع است. 
این مقام مسئول با تأکید بر اینکه گشت ویژه نظارت بر تبلیغات انتخاباتی به صورت منظم تخلفات احتمالی را بررسی و نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام می‌کند، افزود: کاندیداها از ظرفیت فضای مجازی بهره خوبی ببرند و تبلیغات خود را در این فضا انجام دهند. 
رئیس کمیته نظارت بر تبلیغات انتخابات شهرستان شیراز ابراز کرد: به منظور اتخاذ تمهیدات پیشگیرانه، با هدف جلوگیری از وقوع جرائم انتخاباتی، ۲۲ تیم نظارتی متشکل از نمایندگان فرمانداری، اجرایی شهرداری‌های مناطق یازده گانه و نیروی انتظامی با نظارت نماینده دادستانی کار رصد تبلیغات انتخاباتی را دنبال خواهند کرد. معاون فرماندار شهرستان شیراز اضافه کرد: هم اکنون شاهد تبلیغات پرشور و پررنگ برخی کاندیداها در سطح شهر هستیم که نشان‌ از گرم شدن تنور تبلیغات انتخابات دارد؛ امیدواریم حضور و مشارکت خوب مردم در رأی گیری روز ۲۸ خرداد این شور و نشاط ملی را کامل کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی