[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

کشور با اقدامات نمایشی اداره نمی‌شود، روزنامه شیراز نوین

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان این موضوع که پیشرفت با کار واقعی و نه نمایشی انجام می‌شود، گفت: کشور را نمی‌توان با اقدامات نمایشی اداره کرد.
به گزارش ایسنا، سعید جلیلی عصر دیروز شنبه ۲۲ خرداد در گفت‌وگوی تصویری با مردم فارس گفت: امروز در آستانه یک انتخاب مهم برای چهار سال آینده که چگونه کشور اداره شود، قرار داریم. او با بیان اینکه دو دیدگاه برای اداره کشور در چهار سال آینده وجود دارد، افزود: یک نگاه اکتفا به حداقل‌ها و اداره روزمره کشور است؛ معتقدیم این نگاه، نگاه درستی نیست؛ چراکه کشور ما فرصت‌های ارزشمندی دارد.
این نامزد سیزدهمین دوره از کارزار انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: طی هشت سال گذشته تلاش کردیم تا تمام استان‌های کشور را از نزدیک بازدید کنیم. در این بازدیدها به یک جمع بندی رسیدیم که کشور نباید فقط اداره شود؛ چون ظرفیت‌هایی وجود دارد که این فرصت را فراهم کرده تا در چهار سال آینده یک جهش در شأن ملت ایران اتفاق بیفتد.
جلیلی با بیان اینکه فارس یکی از استان‌هایی است که این توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها در آن به خوبی مشهود است، گفت: اگرچه امروز این استان فرصت‌های بسیار خوبی دارد، اما کافی نیست؛ زیرا فارس به لحاظ توانمندی‌ها، وسعت و ظرفیت معادل برخی کشورهای اروپایی است و حتی می‌تواند بیش از آنها پیشرفت و توسعه داشته باشد. او ادامه داد: اینکه فارس قبل از شرایط کرونا بیش از ١.٦میلیارد دلار صادرات داشته، امر مثبتی است اما کافی نیست.
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: اگر صحبت از این می‌شود که باید در چهار سال آینده با یک جهاد بزرگ و یک حرکت همگانی، ایران جهش پیدا کند، لازمه‌اش جهش تمام روستاها و شهرها و استان‌های کشور است. جلیلی با تأکید بر اینکه هر روستای ما باید یک سلول جهش کشور باشد، اضافه کرد: فارس نیز این قابلیت را دارد که روستاهایی را به عنوان نمونه در جهش اقتصادی کشور معرفی کند. او در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ما در هشت سال گذشته دولت سایه را شکل دادیم، گفت: این مهم یک تشکیلات نبود، بلکه یک گفتمان و حرکت عمومی بود.
این نامزد سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری افزود: دولت سایه یعنی سایه مردم بر سر دولت و مردم سایه به سایه تحولات را دنبال کنند و بر آنها تأثیر مثبت بگذارند.
جلیلی اظهار کرد: امروز فرصت‌هایی که در زمینه‌های کشاورزی، گردشگری، صنعتی و خدمات فنی و مهندسی در فارس وجود دارد، کم نظیر است که بخشی فعال شده اما کافی نیست. او خاطرنشان کرد: امروز با جوانان رشید، متخصص و باانگیزه و با نخبگان و دانشمندان ارزشمند و مدیران پاک دستی که فارس دارد، می‌توان یک جهش بزرگ در این استان انجام داد.
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین از مردم فارس خواست تا برای جهش ایران در چهار سال آینده تلاش جدی کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی