[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

تفکر شهید سلیمانی برای مانع‌زدایی راهگشاست، روزنامه شیراز نوین

رئیس ستاد روستایی استان فارس آیت‌الله رئیسی گفت: ما امروز به سردار سلیمانی‌ها نیاز داریم تا موانع را از جلوی پای تولیدکنندگان برداشته و آرامش را به جامعه برگردانند.
میرشکاری در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخابات دوران گذشته اظهار داشت: کسانی امروز شعار اصلاحات سر می‌دهند که خودشان بزرگ‌ترین مانع در تغییر و تحولات و اصلاحات مملکت بوده اند، اما امروز به جای پاسخ گویی در جایگاه مطالبه گری ایستاده اند.
میرشکاری خاطرنشان کرد: نقش ارزنده اصلاحات در جامعه بر کسی پوشیده نیست ولیکن این اصلاحات باید توسط افرادی از جنس مردم باشد؛ نه کسانی که فاصله زندگی‌شان با مردم از زمین تا آسمان است.
او تصریح کرد: اصلاحات یعنی تغییر نگرش از مدیرانی فرسوده به جوانانی خلاق و نوآور؛ اصلاحات یعنی افراد شکم سیر پای خود را از گلوی مردم برداشته تا جامعه بتواند نفس بکشد.
رئیس ستاد روستایی استان فارس آیت‌الله رئیسی ادامه داد: اصلاحات یعنی حرکت چرخ تولید توسط تولیدکنندگان خرد با برداشتن موانعی که با بی تدبیری‌ها در این سال‌ها گذاشته شده است.
او ادامه داد: در مناظره‌ها عده ای به دنبال شوهای تبلیغاتی بودند که ضعف و چالش‌های بزرگ امروز جامعه را پنهان کنند و امیدواریم مردم به خوبی متوجه این فریب آنها شده باشند.
میرشکاری تصریح کرد: کسانی که توانایی تهیه ارز برای خوراک مرغ را نداشتند و آن را تبدیل به یک معضل بزرگ در جامعه کردند، امروز مدعی چرخاندن جامعه اسلامی در دنیا هستند و این‌ها همان کسانی هستند که قرارگاه مرغ تشکیل می‌دهند!
او تصریح کرد: آقایان در تحلیل‌هایشان عنوان کردند اگر چرخ‌های تولید مملکت بچرخد، تحریم بر آن اثری نخواهد داشت که باید گفت این واضح ترین مطلب است که مردم ایران آن را می‌دانند اما عده ای می‌خواهند تمام مشکلات و معضلات کشور را گردن تحریم‌ها بیندازند.
میرشکاری در پایان افزود: امروز حقیقتاً به سردار سلیمانی‌ها نیاز داریم تا شجاعانه موانع و محدودیت‌های تولید را بردارند و آرامش و امنیت را به 
جامعه برگردانند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی